Web sitemiz size daha iyi bir deneyim sağlamak adına yeni web teknolojileriyle hazırlandı. Sitemizi en iyi şekilde görüntülemek için tarayıcınızı güncelleyebilir ya da güncel başka bir tarayıcıyı deneyebilirsiniz.

KAPAT

Türk Telekom Grubu’ndan Lenovo Bilgisayar Kampanyası

Türk Telekom Grubu, TTNET ve Türk Telekom müşterilerine özel hazırladığı yeni kampanya ile tüm müşterilerini bilgisayar sahibi yapıyor. Kampanya kapsamında Lenovo Ideapad 100 ve Lenovo Miix 300, ev telefonu veya internet faturasına ek ayda KDV dahil 45TL’den başlayan fiyatlarla ve 24 ay taahhütle Türk Telekom Grup mağazalarında kullanıcıların beğenisine sunuldu.

Lenovo Ideapad 100’a sahip olmak isteyen yeni ve mevcut Türk Telekom veya TTNET müşterileri 24 ay taahhütle faturalarına ek ayda KDV dahil 90TL taksitle Ideapad 100’a sahip olabiliyor.

Çıkarılabilir klavyesi ile hem tablet hem dizüstü bilgisayar olarak kullanılabilen Lenovo Miix 300’e sahip olmak isteyen yeni ve mevcut Türk Telekom ve TTNET müşterileri ise 24 ay taahhütle ve faturalarına ek KDV dahil 45 TL taksitle Lenovo Miix 300’ü satın alabiliyor.  

31 Mayıs 2016 tarihine kadar devam edecek olan kampanyadan yararlanmak isteyen Türk Telekom ve TTNET müşterileri; Türk Telekom Grup Mağazaları’na, TTNET bayilerine ve Türk Telekom ofislerine başvurabilir.

Kampanya hakkında detaylı bilgi 444 1 444 numaralı müşteri hizmetlerinden ya da www.turktelekom.com.tr adresinden alınabilir.

​​​​

Bülten Tarihi: 28 Kasım 2015