Web sitemiz size daha iyi bir deneyim sağlamak adına yeni web teknolojileriyle hazırlandı. Sitemizi en iyi şekilde görüntülemek için tarayıcınızı güncelleyebilir ya da güncel başka bir tarayıcıyı deneyebilirsiniz.

KAPAT

Türk Yapımı Morphine Dünya İle Aynı Anda Playstore'da

Türkiye’nin dijital oyun platformu Playstore, oyuncuları alternatif bir bilinçaltı dünyasına ve farklı bir bakış açısına davet eden psikolojik gerilim türündeki Türk yapımı oyun Morphine'i dünya ile aynı anda satışa sundu.

Morphine oyuncuları; hayatı boyunca birileri tarafından dışlanan, hırpalanan, içine kapanık, kendi ütopyasında yaşayan 18 yaşındaki sorunlu bir lise son sınıf öğrencisinin yaşadığı dramatik olaylara tanıklık ederken, geçmişine doğru da yol alacak.

Hikaye tabanlı, sinematik, gerilim-dram türünde, yaşanmış duygulara dayanarak ortaya çıkan Morphine, FPS (First Person Shooter) yapısına sahip, bağımsız bir video oyunu olarak, oyuncuları empati kurmaya sürükleyecek.

Bağımsız yapımcı Kerim Kumbasar tarafından geliştirilen tamamen Türkçe destekli Morphine, oyunseverlerle 6 TL gibi uygun bir fiyat ile buluşacak.

Morphine ile ilgili detaylı bilgiye ulaşmak ve oyunu satın almak için http://www.playstore.com/#!/urun/morphine?aff=mrphn5k adresini ziyaret edebilirsiniz.

Playstore’daki yeni oyunları ve kampanyaları kaçırmamak için Playstore’un resmi Facebook ve Twitter sayfalarını takip edebilirsiniz.

www.facebook.com/playstore

www.twitter.com/playstore

www.playstore.com

​​​

Bülten Tarihi: 17 Kasım 2015