Web sitemiz size daha iyi bir deneyim sağlamak adına yeni web teknolojileriyle hazırlandı. Sitemizi en iyi şekilde görüntülemek için tarayıcınızı güncelleyebilir ya da güncel başka bir tarayıcıyı deneyebilirsiniz.

KAPAT

“Raunt Zekası Ve Hometech Tablet” İle Üniversiteye Evinizde Hazırlanın

Türk Telekom Grubu, TTNET’li müşterileri için hazırladığı yeni kampanyasıyla, çocuklarının geleceğini düşünen ailelerin yanında yer alıyor.  Türk Telekom Grup şirketi Sebit’in Yeni Nesil Üniversiteye Hazırlık Platformu olarak tanımlanan Raunt uygulamasını; YGS ve LYS’ye hazırlanan öğrencilere Hometech Tablet ile birlikte ayda 49,90 TL’ye sunuyor. Raunt platformu; kişiselleştirilmiş rehberlik hizmeti, çalışma planı ve zengin içeriği, online ve basılı materyallerle birlikte sunarak, öğrencileri sınavlara en iyi şekilde hazırlıyor.

Türk Telekom Grubu, TTNET’li müşterileri için başlattığı yeni kampanyasıyla; YGS ve LYS’ye hazırlanan öğrenciler için bütünsel üniversiteye hazırlık platformu Raunt uygulamasını, Hometech 8” Windows Tablet PC ve kitap seti ile birlikte, 49,90 TL x 24 Ay taksitle sunuyor. Grup ayrıca, Raunt ve kitap setini ise 42,90 TL x 24 Ay taksitle TTNET'lilere ulaştırıyor. Kampanya bedeli, TTNET müşterilerinin internet faturalarına yansıtılarak, ödeme kolaylığı da sağlanıyor.

Türkiye'de bir ilk: Online üniversiteye hazırlık platformu Raunt

Türk Telekom Grup şirketi Sebit’in online üniversiteye hazırlık platformu Raunt, öğrencinin bilgi seviyesine göre dijital planlama yapan akıllı eğitim sistemi ile Türkiye'de bir ilk olma özelliğini taşıyor.

Öğrencilere üniversite hazırlık sürecinin başından sonuna kadar kişiselleştirilmiş rehberlik hizmeti veren Raunt Paketi; üniversiteye hazırlık kiti ile kitap seti içeriyor. Edebiyat, Matematik, Kimya, Biyoloji, Fizik, Tarih,  Coğrafya, Geometri gibi tüm branşları kapsayan platform; akıllı çalışma stratejileri ile öğrencileri, konuların tümünü tekrar çalışmaya gerek bırakmadan doğrudan ihtiyaç duyulan bilgiye yönlendiriyor.  

Konu öğrenme, soru çözme, pekiştirme, performans ölçümleme ve eksik tamamlama akışında düzenlenen bütünsel modül yapısı, öğretmenlerin videolu anlatımları ve soru çözümleriyle tekrar tekrar izlenebilen özel dersler, yüzlerce özgün soru ve videolu çözümlerle dolu zengin içeriğiyle Raunt, öğrencilerin sınavlara en iyi şekilde hazırlanmasını sağlıyor.

Raunt aynı zamanda içerisinde yer alan YGS ve LYS’de çıkabilecek tüm soru tipleri, açık uçlu soru örnekleri, son 20 yılın tüm ÖSYM üniversite sınav soruları ve çözümleri, videolu konu anlatım akışına paralel yazılı ders notları ve not tutma alanı, öğrencinin performansını görebileceği sınav raporları ve konuların hızlı tekrarı için çıktısı alınabilen konu özetleri ile üniversiteye hazırlık döneminde öğrencilerin en büyük destekçisi.  

Hometech 8” Windows Tablet PC

Kampanya kapsamında verilen Hometech 8” Windows Tablet PC ise; Intel Atom Bay Trail Z37365G 1.83 GHz QuadCore işlemcisi, 8 inç 1280x800 px IPS ekranı, Windows 8.1 sürümü, 16 GB dahili hafızası ile dikkat çekiyor.

31 Mart 2016 tarihine kadar sürecek kampanyadan yararlanmak isteyenlerin, TT Ofis ve mağazalarına başvurması yeterli.

​​​

Bülten Tarihi: 06 Kasım 2015