Web sitemiz size daha iyi bir deneyim sağlamak adına yeni web teknolojileriyle hazırlandı. Sitemizi en iyi şekilde görüntülemek için tarayıcınızı güncelleyebilir ya da güncel başka bir tarayıcıyı deneyebilirsiniz.

KAPAT

Türk Telekom’dan 4.5G’ye geçene 10 GB mobil internet hediye

​​

Türk Telekom, abonelerinin 4.5G'yi doyasıya kullanabilmeleri için, fırsatlarla dolu kampanyaları hayata geçirmeye devam ediyor.  Türk Telekom, bu kapsamda duyurduğu yeni kampanya ile 4.5G'ye geçecek Mersin, Adana, Denizli, Eskişehir, Gaziantep, Kayseri, Konya ve Manisa illerinde yaşayan aboneleri için üç ay boyunca yurtiçi kullanımlarda geçerli olmak üzere toplam 10 GB mobil internet hediye ediyor.

Türkiye'nin lider bilgi ve iletişim teknolojileri şirketi Türk Telekom, daha fazla kullanıcının, Türk Telekom'un yaygın 4.5G altyapısından yararlanması ve sevdikleriyle daha hızlı mobil iletişim deneyimi yaşaması için bol internetli yepyeni bir kampanyaya imza attı. Türkiye'nin dört bir yanındaki 8 farklı şehirde geçerli olan hediye internet kampanyasından Mersin, Adana, Denizli, Eskişehir, Gaziantep, Kayseri, Konya ve Manisa illerinde yaşayan Türk Telekom müşterileri faydalanabilecek.

Yılsonuna kadar devam edecek olan internet kampanyası ile 4.5G uyumlu SIM kartını Türk Telekom bayilerinden alan aboneler, üç ay boyunca yurtiçi kullanımlarda geçerli olmak üzere toplam 10GB mobil internete ücretsiz sahip olacak.  

Hakan Dursun: "Tüm kullanıcıları 4.5G dünyasının avantajlarından yararlanmak için kampanyamıza davet ediyoruz."

Türk Telekom Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Hakan Dursun, hayata geçirdikleri yeni 4.5G kampanyasıyla ilgili şunları söyledi; "2017'nin ikinci çeyrek verilerine göre yüzde 78'lik akıllı telefon penetrasyonumuzla pazarda lider konumda bulunuyoruz. 4.5G uyumlu cihaz penetrasyon oranımız ise yüzde 60'a ulaştı. Akıllı cihaz kullanımının artmasıyla birlikte, her geçen gün daha fazla abonemiz 4.5G teknolojisiyle tanışıyor ve bu yeni teknolojinin tüm avantajlarından faydalanıyor. Türk Telekom olarak biz de ülke çapında 4.5G kullanımını daha da yaygınlaştırmak için abonelerimize yine en uygun şartlarda kampanyalar sunmaya devam ediyoruz. Yeni kampanyamızı vatandaşlarımızın veri yoğunluklu kullanımlarını göz önünde bulundurarak hazırladık. Abonelerimizi 4.5G dünyasının tüm avantajlarından yararlanmaları için kampanyamıza davet ediyoruz" dedi.

Kampanyadan faydalanmak isteyen Türk Telekom bireysel mobil aboneleri, kampanyanın geçerli olduğu illerde bulunan Türk Telekom mağazalarından ücretsiz 4.5G uyumlu SIM kartlarını alarak bu avantajdan yararlanabilecekler.

*Türk Telekom müşterilerine sunulan hediye internet kampanyası yalnızca 8 şehirde (Mersin, Adana, Denizli, Eskişehir, Gaziantep, Kayseri, Konya ve Manisa) geçerlidir.

Bülten Tarihi: 28 Temmuz 2017

​​​​​​​​