Web sitemiz size daha iyi bir deneyim sağlamak adına yeni web teknolojileriyle hazırlandı. Sitemizi en iyi şekilde görüntülemek için tarayıcınızı güncelleyebilir ya da güncel başka bir tarayıcıyı deneyebilirsiniz.

KAPAT

Türk Telekom çalışanları için binlerce fidan dikecek

​​

Türk Telekom, İstanbul Ömerli’deki fidan dikme seferberliği ile Türkiye’nin en büyük ağaçlandırma projelerinden birine imza attı. ÇEKUD (Çevre Kuruluşları Dayanışma Derneği) iş birliği ile doğaya büyük katkı sağlayacak olan proje kapsamında Türk Telekom; evlilik, çocuk sahibi olma ve ilk iş günü gibi özel günlerinde çalışanları adına fidan dikecek.  

Türkiye’nin lider bilgi ve iletişim teknolojileri şirketi Türk Telekom, Türkiye’nin 81 ilindeki 34 bine yakın çalışanı için büyük bir ağaçlandırma projesi başlattı. Bu proje ile bir yandan gelecek nesillere yeşil bir dünya bırakmayı; diğer yandan da çalışanlarla kurum arasındaki duygusal bağı güçlendirmeyi hedefleyen Türk Telekom, evlilik, çocuk sahibi olma ve ilk iş günü gibi özel günlerinde çalışanları adına fidan dikecek.

 

Gelecek nesillere yeşili miras bırakacaklar
Türkiye’nin en büyük istihdam sağlayan telekomünikasyon şirketi Türk Telekom, çalışanlarının özel günlerinde, adlarına dikilmiş fidan hediyeleriyle onların yanında olurken; uzun dönemde ülkemizin en büyük ağaçlandırma projelerinden birine de imza atmış olacak. Dikilen her bir fidanın sertifikasının çalışanlara verildiği proje ile doğaya katkı sağlanacak.

Bülten Tarihi: 5 Eylül 2017

​​​​​