Web sitemiz size daha iyi bir deneyim sağlamak adına yeni web teknolojileriyle hazırlandı. Sitemizi en iyi şekilde görüntülemek için tarayıcınızı güncelleyebilir ya da güncel başka bir tarayıcıyı deneyebilirsiniz.

KAPAT

Türk Telekom Grubu Basın Açıklaması

İstanbul’un Bakırköy ilçesi ile Sakarya’nın Karasu ilçesinde yer alan mobil operatörlere ait baz istasyonları; belediye görevlilerinin müdahalesi sonucunda, enerjilerinin kesilmesi suretiyle, devre dışı bırakılmıştır. Bu durum, söz konusu bölgelerdeki müşterilerimizin iletişimini kesintiye uğratmaktadır.

Bakırköy ve Karasu Belediyeleri’nin müdahalesi sebebiyle yaşanan iletişim kesintilerinden, tüm operatörlerin kullanıcıları etkilenmektedir.

Türk Telekom Grubu olarak, belediyelerin müdahalesinin son bulması ve sorunun en kısa sürede çözüme kavuşması için gerekli adımları atmış olup, ilgili merciler nezdinde idari ve yasal süreci başlatmış bulunuyoruz.

Gönderdiğimiz kısa mesajlar ve çağrı merkezlerimiz aracılığıyla da bölgedeki müşterilerimizi, süreç ile ilgili olarak düzenli şekilde bilgilendiriyoruz.

Kesintisiz iletişim hakkının, halkımıza yeniden teslim edilmesi ve bu durumun ortadan kaldırılması için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Türk Telekom Grubu

​​​

Bülten Tarihi: 19 Kasım 2015