Web sitemiz size daha iyi bir deneyim sağlamak adına yeni web teknolojileriyle hazırlandı. Sitemizi en iyi şekilde görüntülemek için tarayıcınızı güncelleyebilir ya da güncel başka bir tarayıcıyı deneyebilirsiniz.

KAPAT

Türk Telekom'un en uygun fiyatlı, 4.5G uyumlu cihazı “Türk Telekom K8” satışta

Türk Telekom, yeni akıllı telefonu “Türk Telekom K8” ile üstün teknoloji ve şık tasarımı, uygun fiyatla kullanıcılara sunuyor. Türk Telekom markalı 4.5G uyumlu en uygun cihaz olan Türk Telekom K8, 599 TL peşin fiyatla raflardaki yerini aldı. Türk Telekom, uygun fiyatına kıyasla teknolojiden ödün vermeyen Türk Telekom K8 ile fiber güçlü 4.5G’sini tüm kullanıcıların deneyimlemesini hedefliyor.  

Türkiye’nin iletişim ve eğlence teknolojileri lideri Türk Telekom, en yeni akıllı telefonları en avantajlı kurumsal ve bireysel cihaz kampanyaları ile müşterileriyle buluşturmaya devam ediyor. Türk Telekom, üstün teknoloji, şık tasarım ve uygun fiyatı “Türk Telekom K8”de bir araya getirdi. Türk Telekom markalı 4.5G uyumlu en uygun cihaz olma özelliği taşıyan Türk Telekom K8, 599 TL’lik avantajlı satış fiyatıyla ve tarifeye ek 1 TL’den başlayan ödeme seçenekleriyle Türk Telekom mağazalarında yerini aldı.  Türk Telekom K8’i satın alan mobil müşterilere 3 ay boyunca Türk Telekom Müzik, Tivibu Spor ve 1 ay boyunca Türk Telekom Oyun hediye edilecek.

LG ve Türk Telekom işbirliğiyle üretilen Türk Telekom K8, sürekli hareket halinde olan teknoloji severlere hitap ediyor. Sadece Türk Telekom müşterilerine özel üretilen Türk Telekom K8, 5 inçlik HD ekranı, modern tasarımı ve Android 6.0 Marshmallow işletim sistemiyle şıklığı, yüksek performansı ve yüksek hızlı internet deneyimini bir arada sunuyor.

Türk Telekom olarak akıllı telefon kullanım oranında lider olduklarının altını çizen Türk Telekom Bireysel Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Hakan Dursun şunları söyledi:
“Türk Telekom olarak 4.5G kullanımının tüm Türkiye’de yaygınlaşması için her bütçeye uygun akıllı cihazları kullanıcılarla buluşturmayı çok önemsiyoruz. Türk Telekom markalı akıllı cihazlarımız arasında 4.5G uyumlu en uygun fiyatlı cihaz olarak yerini alan Türk Telekom K8 ile fiber güçlü 4.5G deneyimini herkese yaşatmayı hedefliyoruz. Türk Telekom K8, özellikle teknolojiden ödün vermeden uygun fiyatlı 4.5G uyumlu cihaz arayışında olan kullanıcılar için 599 TL’lik fiyatıyla ideal bir tercih olacak.”
8 megapiksel arka ve 5 megapiksel ön kameraya sahip Türk Telekom K8,  sınıfındaki diğer cihazlara kıyasla daha yüksek kalitede fotoğraf çekme imkanı sunuyor. Türk Telekom K8’in flashlı ön kamerası ile selfie çekme deneyimi en üst boyuta taşınıyor. Türk Telekom K8, “Hareketle Kontrol” teknolojisiyle eğlenirken anı daha kolay ve net bir şekilde yakalamayı sağlıyor.


Türk Telekom K8 Teknik Özellikler:
Ekran                         : 5 inç HD
İşletim Sistemi          : Android 6.0 Marshmallow
Arka Kamera             : 8 Megapiksel
Ön Kamera                : 5 Megapiksel
İşlemci                        : 1,3 GHz 4 Çekirdekli İşlemci
Bellek                         : 1,5GB RAM, 8GB Dahili hafıza
Boyutlar                     : 146.6 x 71.5 x 8.75 mm
Batarya                      : 2125 mAh

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​Bülten tarihi: 11 Nisan 2016​​​​​​​​