Web sitemiz size daha iyi bir deneyim sağlamak adına yeni web teknolojileriyle hazırlandı. Sitemizi en iyi şekilde görüntülemek için tarayıcınızı güncelleyebilir ya da güncel başka bir tarayıcıyı deneyebilirsiniz.

KAPAT

Türk Telekom, İstanbul Coffee Festival’de kahve ve müziği aynı çatı altında buluşturuyor

Türk Telekom, 6-9 Ekim tarihlerinde KüçükÇiftlik Park’ta İstanbul Coffee Festival’in ‘İletişim Çözüm Ortağı’ oldu. Türk Telekom’un hayatın sıradan anlarını keyifli hale getiren markası Türk Telekom Prime etkinliğe katılanlara gün boyu ayrıcalıklarla dolu bir dünya sunacak. Amatör müzik grupları Türk Telekom Sahne’de performanslarını sergilerken; Gripin ve Can Bonomo verecekleri konserlerle kahve severlere müzikle dolu keyifli dakikalar yaşatacak. Konserler Türk Telekom Müzik Facebook sayfasından canlı olarak izlenebilecek.

Türkiye’nin lider iletişim ve eğlence teknolojileri şirketi Türk Telekom, 6-9 Ekim tarihlerinde Küçük Çiftlik Park’ta 3.sü düzenlenecek İstanbul Coffee Festival’in ‘İletişim Çözüm Ortağı’ oldu. Şehrin tam kalbinde gerçekleşecek olan festivalde, dünyanın farklı bölgelerinden gelen kahveler, yerli - yabancı profesyonel baristaların şovları, butik kahve dükkanlarının lezzetleri, sergi, alışveriş, interaktif ve eğlenceli birçok etkinlik yer alacak. Türk Telekom’un hayatın sıradan anlarını keyifli hale getiren markası Türk Telekom Prime, birbirinden farklı sürprizleriyle etkinlik ziyaretçilerine ayrıcalıklarla dolu bir gün yaşatacak. Dört gün sürecek kahve şenliğinde, Türk Telekom Prime ayrıcalıklarını deneyimlemek ve bilgi almak isteyen kahve tutkunları özel olarak dekore edilen Türk Telekom Prime Lounge alanını ziyaret edebilecekler.
Festival ziyaretçilerine benzersiz müzik deneyimi de yaşatacak olan Türk Telekom Müzik, Türk Telekom Sahne ile dört gün boyunca katılımcılara açık olacak ve amatör sanatçılar, şarkılarını kahve severler için söyleyecek. Türk Telekom Sahne’de verecekleri konserlerle Gripin ve Can Bonomo ise hayranlarıyla buluşacak.

Türk Telekom Sahne’de yine dört gün boyunca; Deniz Tekin, Buse Türker ve Gökcan Sanlıman’ın yanı sıra Çamur, Gizli Özne, yirmi7, Manuş Baba ve İkiye On Kala gibi amatör gruplar da sahne alacak.

Konserler, Türk Telekom Müzik Facebook hesabından canlı olarak izlenebilecek.

Türk Telekom Sahne Programı:

6 Ekim Perşembe
16.00-17.00        Gizli Özne
18.00-19.00        İkiye On Kala

7 Ekim Cuma
12.00-13.00        Çamur
16.00-17.00        yirmi7

8 Ekim Cumartesi
16.00-17.00        Gökcan Sanlıman
17.00-19.00        Deniz Tekin
20.00-21.00        Can Bonomo

9 Ekim Pazar
13.00-14.00        Buse Türker
16.00-17.00        Manuş Baba
19.00-20.00        Gripin

Bülten Tarihi: 4 Ekim 2016​​

​​