Web sitemiz size daha iyi bir deneyim sağlamak adına yeni web teknolojileriyle hazırlandı. Sitemizi en iyi şekilde görüntülemek için tarayıcınızı güncelleyebilir ya da güncel başka bir tarayıcıyı deneyebilirsiniz.

KAPAT

Türk Telekom Müzik ‘Premium’ müzik keyfini gözde plajlara taşıyor

Türkiye’nin lider dijital müzik platformu Türk Telekom Müzik, zengin yerli ve yabancı şarkı arşivi, yenilenen ara yüzü, HD kalitede ve çevrimdışı dinleme özellikleriyle sunduğu benzersiz müzik deneyimini yazın en güzel günlerinde gözde plajlara taşıyor.

Canlı konserler, DJ performansları, perküsyon şovları ve dans grupları ile yaz aylarının bu sıcak günlerini unutulmaz kılacak olan Türk Telekom Müzik, 20 Ağustos Cumartesi günü, Berkay ve sevenlerini Bodrum X Beach’te buluşturacak. 20 Ağustos günü saat 17.00’de başlayacak Türk Telekom Müzik Happy Hour etkinliği ile Berkay ve özel dans grubu, X Beach’te müzikseverlere 2016 yazının en iyi happy hour deneyimini yaşatacak.

Sezen Aksu , Ajda Pekkan , Tarkan , Sıla , Mustafa Ceceli   ve Murat Boz  gibi birçok başarılı sanatçılarla albüm çalışması yapmış olan müzisyen ve aranjör  Ozan Doğulu ile İstanbul gece hayatı  ve müzik denilince akla ilk gelen isimlerden DJ Suat Ateşdağlı, Türk Telekom Müzik aracılığıyla 27 Ağustos Cumartesi günü Kuum Beach’te müzikseverle buluşacak.

Özel hazırlanmış listeler ve yaza damgasını vuran albümlerle kullanıcılarına müzik keyfini her an her yerde yaşatan Türk Telekom Müzik, Bengü ve sevenlerini Türk Telekom Müzik Yaza Veda Konseri ile buluşturacak. Bengü, 17 Eylül’de Çeşme Sole&Mare Beach’te vereceği unutulmayacak konserle yazın kapanışını sevenleriyle birlikte yapacak.

Türk Telekom Müzik Happy Hour Programı;
20 Ağustos Cumartesi Bodrum – X Beach (Berkay Konseri)
27 Ağustos Cumartesi Çeşme  –  FLY iNN
27 Ağustos Cumartesi Bodrum – Kuum Beach  (Suat Ateşdağlı & Ozan Doğulu)
3 Eylül Cumartesi Bodrum – X Beach

Türk Telekom Müzik Yaza Veda Konseri
17 Eylül Cumartesi Çeşme –  Sole&Mare (Bengü Konseri)​​​

​​​​​Bülten Tarihi: 19 Ağustos 2016​​