Web sitemiz size daha iyi bir deneyim sağlamak adına yeni web teknolojileriyle hazırlandı. Sitemizi en iyi şekilde görüntülemek için tarayıcınızı güncelleyebilir ya da güncel başka bir tarayıcıyı deneyebilirsiniz.

KAPAT

Türk Telekom Prime Ege plajlarında müzik rüzgarı estirecek

​​

Türk Telekom Prime, ‘’Kat kat hayat” mottosu ile müşterilerine ayrıcalıklı hizmetler sunmaya yazın son günlerinde de devam ediyor. Türk Telekom, 26 Ağustos’ta hem Bodrum hem de Alaçatı’daki Prime müşterilerini birbirinden özel müzik etkinlikleriyle buluşturuyor. Ozan Doğulu, İskender Paydaş ve Antonis Remos Prime’lılara kat kat eğlence sunacak.

Türk Telekom’un ayrıcalıklı hizmetlerle öne çıkan markası Türk Telekom Prime, yaz boyunca olduğu gibi, yazı uğurlarken de müzik dünyasının en özel isimlerini, Prime müşterileriyle bir araya getirmeye devam ediyor. 26 Ağustos Cumartesi saat: 17.30’da Bodrum Kuum Beach’te buluşan Türk Telekom Prime müşterilerini DJ Ozan Doğulu’nun yazın hit şarkılarından oluşan repertuvarı ve kendi aranjelerinden oluşan performansı bekliyor.

Ayrıca aynı gün saat: 18.30’da Bodrum Bella Sombra Hotel’de ünlü aranjör İskender Paydaş’la muhteşem bir müzik akşamına tanıklık edebilecek olan Prime müşterileri, yine 26 Ağustos’ta saat: 22.30’da Alaçatı Spiaggia Grande’de, Yunanistan’ın en popüler şarkıcılarından biri olan Antonis Remos konserini keyifle izleyebilecek.   

Bülten Tarihi: 23 Ağustos 2017

​​​