Web sitemiz size daha iyi bir deneyim sağlamak adına yeni web teknolojileriyle hazırlandı. Sitemizi en iyi şekilde görüntülemek için tarayıcınızı güncelleyebilir ya da güncel başka bir tarayıcıyı deneyebilirsiniz.

KAPAT

Türk Telekom Prime ve Özsüt’ten “Tatlı” İş Birliği

Türk Telekom Prime, Özsüt ile gerçekleştirdiği iş birliğiyle müşterilerinin hayatlarına kat kat lezzet katıyor. 5 Eylül – 5 Aralık tarihleri arasındaki kampanya kapsamında Özsüt’ten bir sütlü veya şerbetli tatlı alan Türk Telekom Prime müşterilerine bir kazandibi veya 2 top dondurma hediye olarak sunulacak.

Türk Telekom, ayrıcalıklı hizmetler dünyasının kapılarını aralayan Prime markası ile müşterilerinin hayatına renk katmaya devam ediyor. Türk Telekom Prime, Türkiye’nin 46 ilinde hizmet veren Özsüt ile gerçekleştirdiği iş birliği kapsamında müşterilerinin hayatlarına kat kat lezzet katıyor. 5 Eylül – 5 Aralık tarihleri arasında Özsüt’ten bir sütlü ya da şerbetli tatlı alan Türk Telekom Prime müşterilerine, bir kazandibi veya iki top dondurma hediye olacak. 

Bu lezzetli ayrıcalıktan yararlanmak isteyen Türk Telekom Primelıların SMS yoluyla kampanyaya başvuru yapmaları ve katılım şifresi almaları yeterli olacak. Türk Telekom Prime mobil hat sahipleri sadece PRIME OZSUT; Türk Telekom Prime Evde İnternet hat sahipleri ise PRIMEOZSUT yazdıktan sonra bir boşluk bırakarak TC Kimlik numaralarını ekleyerek bu mesajı 6262’ye göndermeleri, ardından gelen katılım şifresini Özsüt mağaza yetkilisine iletmeleriyle lezzetli ikramların tadını çıkarabilecekler.

*Kampanyaya tekrar katılım için yeni şifre alınması gerekmektedir.
*Kampanyaya bir günde en fazla iki kere katılma hakkı bulunmaktadır.

Türk Telekom Prime ayrıcalıkları için tıklayınız.

Bülten Tarihi: 1 Eylül 2017

​​