Web sitemiz size daha iyi bir deneyim sağlamak adına yeni web teknolojileriyle hazırlandı. Sitemizi en iyi şekilde görüntülemek için tarayıcınızı güncelleyebilir ya da güncel başka bir tarayıcıyı deneyebilirsiniz.

KAPAT

Türk Telekom, Teknoloji Seferberliği için Kayseri’de

Türk Telekom’un “Şimdi Senin Zamanın” sloganıyla kadınlara yönelik başlattığı teknoloji seferberliği 22 Eylül’de Kayseri’de devam edecek. Kayserili kadınlara temel internet kullanımının öğretileceği eğitimler, Kayseri Türk Telekom Hizmet ve Santral binasında gerçekleştirilecek.   

Türkiye’nin lider bilgi ve iletişim teknolojileri şirketi Türk Telekom’un, “Şimdi Senin Zamanın” mottosuyla kadınlara yönelik başlattığı teknoloji seferberliğinin yeni durağı 22 Eylül’de Kayseri olacak. Kayseri Türk Telekom Hizmet ve Santral binasında gerçekleştirilecek olan program kapsamında kadınlara, hayatlarını daha da kolaylaştıracak teknoloji eğitimi verilecek.

Proje çerçevesinde, Türkiye’yi dolaşan Türk Telekom Gezici Eğitim Tırında ve Türk Telekom Müdürlükleri’nde toplam 38 ilde, kadınlara teknoloji eğitimi verilecek. Şu ana kadar Ankara, İstanbul Ataköy, Iğdır, Erzincan, Trabzon, Bingöl ve Muş Türk Telekom bölge ve il müdürlüklerinde; Ordu, Giresun, Artvin-Hopa ve Ardahan’da ise Türk Telekom Gezici Eğitim Tırında eğitimler verildi.

Eğitimlerde kadınlar; temel internet kullanımıyla başlayarak, sosyal medya ve e-devlet platformlarının kullanımı hakkında da bilgi sahibi olacaklar. Ayrıca, Skype ve Google Maps gibi farklı keşif ve iletişim uygulamalarının nasıl kullanılacağı da katılımcılarla paylaşılacak.

 

Katılımcılar, eğitim programı sonunda sertifika alacak ve hediyeler kazanacaklar

Türk Telekom Akademi eğitmenleri tarafından verilecek eğitimler, 25’er kişilik sınıflarda günde iki kez (10:00-12:00 ve 14:00-16:00) olmak üzere ikişer saatlik periyotlarda düzenlenecek. Eğitimlerin sonunda katılımcılara sertifika, bakım seti, Tivibu Go ve Türk Telekom Müzik üyeliğinin yanı sıra, her gün başarılı bir katılımcıya da tablet hediye edilecek. Hattını Türk Telekom’a taşımak isteyen kadınlar ise ayrıca ücretsiz internet, haftada bir saat konuşma ve cihaz indirimlerinin sahibi olacak.

Eğitimlere katılmak çok kolay

Eğitimlere katılmak isteyen kadınlar turktelekom.com.tr’den kayıt oluşturabilir* veya 0507 374 47 09 numaralı telefonu arayarak başvuru yapabilirler.

Kadınlar için simdiseninzamanin.com 

Türk Telekom “Şimdi Senin Zamanın” diyerek www.seninzamanin.com adı altında kadınlara özel bir portal oluşturuldu. Sağlıklı yaşam ve beslenme ipuçlarının yer aldığı portalda, annelere yönelik öneriler, pratik yemek tarifleri ve kültürel etkinlikler de yer alıyor. Sitede ayrıca kadınların bulundukları ildeki etkinliklerden haberdar olmaları için, özel etkinlik takvimi de yer alıyor.

Program:
Tarih: 22 Eylül 2017, Cuma
Yer:     Kayseri Türk Telekom Hizmet ve Santral Binası
Saat:    10:00-12:00 ve 14:00 – 16:00 saatleri arası
*Kayıtlar kontenjanla sınırlıdır.

Bülten Tarihi: 20 Eylül 2017