Web sitemiz size daha iyi bir deneyim sağlamak adına yeni web teknolojileriyle hazırlandı. Sitemizi en iyi şekilde görüntülemek için tarayıcınızı güncelleyebilir ya da güncel başka bir tarayıcıyı deneyebilirsiniz.

KAPAT

TT 4.5G Mobil İnternet

​​​

Yeni Dönemde Fiber Güçlü 4.5G

Türk Telekom’un fiber gücüyle yepyeni bir dönem başlıyor. Artık herkes iletişimden eğlenceye, istediği yerden istediği zaman, dünyanın en yüksek hız deneyimine en iyi kalitede ulaşabiliyor. Siz de Türk Telekom 4.5G farkını yaşamak için 4.5G uyumlu telefonları inceleyin, fiber güçlü ev ve işyeri internet kampanyalarına göz atın.

4.5G Nedir?

4.5G ile eskiye göre 10 kat daha hızlı internet deneyimi yaşıyoruz. Bu teknolojinin sunduğu bu yüksek veri paylaşım hızları sayesinde müzik dinleme, video izleme, veri indirme-yüklemede daha yüksek kapasiteli ve kaliteli iletişim artık mümkün.

Türk Telekom, iyileşen aktarım süresiyle gerçek zamanlı oyun keyfi ve video odaklı servislerle çok daha keyifli ve gelişmiş bir internet deneyimi sunuyor.

En hızlı 4.5G’den 3 kat daha hızlı GİGA 4.5G

Kaliteyi kesintisiz bir şekilde sunabilmek için Türkiye’yi 81 ilde çepeçevre saran fiber ağa sahibiz. Bu avantajımızı müşterilerimize; dünyanın en yüksek hızını, benzersiz veri indirme-yükleme kapasitesini sunarak yansıtıyoruz. Wi-Fi ve 4.5G baz istasyonlarımızın kapasitesini birleştirdiğimiz GiGA 4.5G teknolojisiyle Türkiye’deki en hızlı 4.5G’den 3 kat daha hızlıyız.

​​​​​​​​​​​​​
​​​ ​ ​​​ ​​​​