Web sitemiz size daha iyi bir deneyim sağlamak adına yeni web teknolojileriyle hazırlandı. Sitemizi en iyi şekilde görüntülemek için tarayıcınızı güncelleyebilir ya da güncel başka bir tarayıcıyı deneyebilirsiniz.

KAPAT

Türk Telekom’dan 25 bine yakın spor malzemesiyle spora destek

Türk Telekom, yeni yıla Türkiye’nin dört bir yanındaki sporcuya malzeme desteğiyle girdi. “Türkiye’ye Değer” mottosu altında gerçekleştirdiği kurumsal sosyal sorumluluk çalışmaları kapsamında, yeni eğitim dönemi kapsamında Türk Telekom okullarına ve Türk Telekom Amatör Spor Kulüplerine malzeme yardımı yaptı.

“Türkiye’ye Değer” sloganıyla çok sayıda kurumsal sosyal sorumluluk projesini hayata geçiren Türk Telekom, spora ve sporcuya verdiği desteğe devam ediyor. Türk Telekom, yeni eğitim dönemi kapsamında, Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı 52 Türk Telekom okuluna yaklaşık 8000 adet, Türk Telekom Amatör Spor Kulüplerine ise yaklaşık 15500 adet spor malzemesi dağıtımı gerçekleştirdi. Türk Telekom böylelikle toplamda 25 bine yakın spor malzemesi yardımı yapmış oldu.

Müsabaka kıyafetleri, forma, şort, eşofman takımı, yağmurluk, spor çantası, futbol, basketbol ve voleybol topu gibi spor gereçlerini içeren destek kapsamında, çocukların ve gençlerin spor yapmaya teşvik edilmesi amaçlanıyor. 

Türk Telekom Amatör Spor Kulüpleri Türkiye’nin dört bir yanında 30 bini aşkın sporcu yetiştirdi

Türkiye’nin sportif anlamda sürdürülebilir başarılar elde etmesini hedefleyen Türk Telekom, Amatör Spor Kulüpleri projesi ile Türkiye’nin dört bir yanındaki 46 spor kulübüyle, tenisten atletizme, eskrimden wushu’ya kadar 29 değişik branşta 5 bini aşkın sporcuya destek veriyor. Türk Telekom, gerçekleştirdiği bu yatırımlara 30 bini aşkın sporcuyu ülke sporuna kazandırmış durumda. Binlerce sporcu arasında milli takıma seçilme başarısını göstererek Türkiye'yi yurt dışında temsil eden ve gurur kaynağı olan yüzlerce genç bulunuyor.

Bülten tarihi: 2 Şubat 2016

​​