Kullanım Koşulları

Bu site, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’nun 2012/84 sayılı düzenlemesi uyarınca abone alımına açık mevcut tarifelerimizin tarafınızca girilecek kriterlere göre karşılaştırılabilmesi için hazırlanmıştır.


Tarife karşılaştırması için hesaplamada kullanılan varsayımlar tarafınızca girilen kriterlere bağlı olup sunulacak sonuçlar sadece bilgilendirme amaçlıdır.


Karşılaştırma sonucu tarafınıza sunulan tarife seçeneklerinden birisi ile abone olmanız durumunda bu tarifeye ilişkin ücretler herhangi bir taahhüt anlamına gelmeyip söz konusu ücretler ile kullanımınıza bağlı olarak oluşan aylık toplam fatura tutarınız veya (faturasız aboneler için) yükleme sonrası bakiyenizden düşecek tutarlar farklılık gösterebilir. Söz konusu farklılıktan doğacak herhangi bir zarardan TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş sorumlu tutulamaz.


Karşılaştırma sadece tarifeler ve paket gibi sürekli uygulamalar için yapılmakta olup kampanya, promosyon gibi geçici tarife uygulamaları karşılaştırmaya dahil edilmemektedir.

Test amaçlı kullanıma açılmış olup görüş ve önerilerinizi Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’na (tarife@btk.gov.tr elektronik posta adresine) gönderebilirsiniz.