Web sitemiz size daha iyi bir deneyim sağlamak adına yeni web teknolojileriyle hazırlandı. Sitemizi en iyi şekilde görüntülemek için tarayıcınızı güncelleyebilir ya da güncel başka bir tarayıcıyı deneyebilirsiniz.

KAPAT

Kimlik Bilgileri Güncelleme

+ A -

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu düzenlemelerine uygun bir biçimde hizmet verilebilmesi, şirketimizce verilen hizmetin kesintisiz bir biçimde devam ettirilebilmesi amacıyla bireysel abonelerimizin kimlik bilgilerinin, kurumsal abonelerimizin ise şirket ve yetkili kişi kimlik bilgilerinin sistemlerimizde doğru ve güncel şekilde kayıtlı olması gerekmektedir.

Sistemlerimizde bireysel müşterilerimize ait TC kimlik numarası veya Yabancı kimlik numarası, kurumsal müşterilerimizde ise güncel Vergi Kimlik Numarası, Yetkili kişi TC kimlik numarası veya Yabancı kimlik numarası bulunmaması, eksik, hatalı olması ya da resmi mercilerden doğrulanamaması sonucunda bu hatlara verilen hizmetler 2 Temmuz 2019 tarihinde kısıtlanacak 1 Ekim 2019 tarihinde ise iptal edilecektir. Bu kapsamda, bilgileri sistemimizde doğrulanamayan müşterilerimize SMS aracılığı ile bilgi verilecek olup, 2 Temmuz tarihine kadar gerekli olan bilgilerini güncellememeleri halinde, verilen hizmete ilişkin olarak kısıtlama işlemleri gerçekleştirilecektir.

Sistemlerimizde yer alan bilgilerin doğruluğu ve güncelliğinin Çağrı Merkezimiz ve ofislerimizden öğrenilebileceğini ve aşağıda bilgisi verilen kanallarda da güncelleme işleminin yapılabileceğini hatırlatmak isteriz.

Bireysel mobil müşterilerimiz için:
Çağrı Merkezimizden,
Bayi ve ofislerimizden,
9333 ve 4441444 sesli yanıt sistemlerinden,
Online İşlem Merkezimizden,
TC Kimlik Numarası veya Yabancı Kimlik Numarası yazıp 5555’e SMS göndererek

Kurumsal mobil müşterilerimiz için:
Bayi ve ofislerimizden,
Çağrı Merkezimizden,

Kurumsal iş telefonu ve internet müşterilerimiz için:
Ofislerimizden

Bireysel ev telefonu ve internet müşterilerimiz için:
Ofislerimizden​​​​​