ELEKTRİKLİ ARAÇ SARJ İSTASYONU KEŞİF İHALESİ

​​​​​​​​​TÜRK TELEKOMÜNİKASYON A.Ş.’DEN
İHALE İLANI​​​​
​ İhalenin Konusu:TT Ventures A.Ş. tarafından müşterilere “Şarj Hizmeti” sunumunu teminen kurulması planlanan şarj istasyonları ile ilgili belirlenen lokasyonlarda keşif çalışmasının yapılması ve raporlarının hazırlanması işidir.
İhaleyi Yapan Birimin Adı ve Adresi: Türk Telekomünikasyon A.Ş Satınalma Direktörlüğü
Network Sistemleri Satınalma Müdürlüğü
Turgut Özal Bulvarı, Aydınlıkevler, 06103 ANKARA
İhale Katılım Şekli: İhaleye katılmak isteyen isteklilerin 09.05.2024 tarih saat 14.00’a kadar duygu.asik@turktelekom.com.tr adresine e-mail göndererek ihale dokümanlarını talep etmesi gerekmektedir. Başvuru süreci sonrası ihaleye katılacak firmalar ayrıca bilgilendirilecektir.
İhale Usulü: İlanlı Alım Usulü
İhale Tarih ve Saati:
İhaleye Katılabilecek Olanlar : Bu ihaleye, İhale Dokümanında belirtilen şartları taşıyan yurtiçi istekliler katılabilir.
İhaleye Katılamayacak Olanlar : Türk Telekom Grubunda görev yaptıkları sürece, Yönetim, İcra ve Denetim Kurulu Üyeleri ile Türk Telekom Grubunun diğer tüm çalışanları ve ayrıca ilgili mevzuatı uyarınca kamu İhalelerine katılmaktan yasaklı olanlar İhalelere katılamazlar. Katıldıkları takdirde teklifleri değerlendirmeye alınmaz, sehven değerlendirmeye alınır ve İhale üzerinde kalır ise İhale iptal edilir ve geçici veya kesin teminatı gelir kaydedilir. Türk Telekom’un zararı bulunduğu takdirde istekliden ayrıca tahsil edilir.
Türk Telekomünikasyon A.Ş. ihale tarihini tamamen kendi takdirinde olmak üzere herhangi bir sebep göstermeden daha sonraki bir tarihe ertelemekte; ihaleyi yapıp yapmamakta, Sözleşmenin imzalanmasından önceki herhangi bir aşamada ihaleyi iptal etmekte serbesttir.​
​​​​​​​​ ​