Web sitemiz size daha iyi bir deneyim sağlamak adına yeni web teknolojileriyle hazırlandı. Sitemizi en iyi şekilde görüntülemek için tarayıcınızı güncelleyebilir ya da güncel başka bir tarayıcıyı deneyebilirsiniz.

KAPAT

Ölçü Aleti Alımı - İhale Duyurusu

TÜRK TELEKOMÜNİKASYON A.Ş.’DEN
ÖLÇÜ ALETİ ALIM İHALESİ
İhalenin Konusu ve İletişim Bilgileri Şirketimizce, Erişim Şebekesi Saha Operasyonları ihtiyaçları kapsamında 500 adet VDSL Ölçü Aleti ve Bakır Kablo arızalarının giderilmesi kapsamında ihtiyaç duyulan 190 adet Bakır Kablo Ölçü Aleti temin edilecektir. 
KATEGORİ İLETİŞİM BİLGİSİ
XDSL ÖLÇÜ ALETİ ALIMI vedat.kaya@turktelekom.com.tr
BAKIR KABLO ÖLÇÜ ALETİ ALIMI vedat.kaya@turktelekom.com.tr
İhaleyi Yapan Birimin Adı ve Adresi Türk Telekomünikasyon A.Ş Satınalma Direktörlüğü
Sabit Erişim Satınalma Müdürlüğü
Turgut Özal Bulvarı Aydınlıkevler 06103 ANKARA
İhale Katılım Şekli İhaleye katılmak isteyen İsteklilerin en geç ihale tarihinden bir gün öncesine kadar yukarıda belirtilen iletişim adreslerine e-mail göndererek ihale dokümanlarını talep etmesi gerekmektedir.
İhale Usulü İlanlı Alım Usulü
İhale Tarih ve Saati 22.06.2022 günü, saat 10:00
İhaleye Katılabilecek Olanlar Bu ihaleye, İhale Dokümanında belirtilen şartları taşıyan yurtiçi istekliler katılabilir.
İhaleye Katılamayacak Olanlar Türk Telekom Grubunda görev yaptıkları sürece, Yönetim, İcra ve Denetim Kurulu Üyeleri ile Türk Telekom Grubunun diğer tüm çalışanları ve ayrıca ilgili mevzuatı uyarınca kamu İhalelerine katılmaktan yasaklı olanlar İhalelere katılamazlar. Katıldıkları takdirde teklifleri değerlendirmeye alınmaz, sehven değerlendirmeye alınır ve İhale üzerinde kalır ise İhale iptal edilir ve geçici veya kesin teminatı gelir kaydedilir. Türk Telekom’un zararı bulunduğu takdirde istekliden ayrıca tahsil edilir.
Türk Telekomünikasyon A.Ş. ihale tarihini tamamen kendi takdirinde olmak üzere herhangi bir sebep göstermeden daha sonraki bir tarihe ertelemekte; ihaleyi yapıp yapmamakta, Sözleşmenin imzalanmasından önceki herhangi bir aşamada ihaleyi iptal etmekte serbesttir.
​​​​​​​​