Web sitemiz size daha iyi bir deneyim sağlamak adına yeni web teknolojileriyle hazırlandı. Sitemizi en iyi şekilde görüntülemek için tarayıcınızı güncelleyebilir ya da güncel başka bir tarayıcıyı deneyebilirsiniz.

KAPAT

Paketsiz İnternet Kullanım Ücreti Revizyonu

+ A -

20 Haziran 2019 tarihinden itibaren Faturasız Bayi, Harbi, Fenercell 10 Numara, GSMobile 10 Numara Kaptan tarifelerindeki bireysel faturasız abonelerin paketsiz internet kullanım ücretleri değiştirilecektir, tarifelerdeki ücretlendirme kademeli olarak aşağıdaki gibi yapılacaktır;

Paketsiz İnternet Kullanım Miktarı Toplam Ücret
0 – 1 MB 1 TL
1 MB – 2 MB 2 TL
2 MB – 3 MB 3 TL
3 MB – 4 MB 4 TL
4 MB – 250 MB 5 TL
  • 0-1MB arası paketsiz internet kullanımları için 1 TL, 1-2MB arası paketsiz internet kullanımları için 2 TL, 2-3MB arası paketsiz internet kullanımları için 3 TL, 3-4MB arası paketsiz internet kullanımları için 4 TL, 4-250MB arası paketsiz internet kullanımları için 5 TL’den ücretlendirme yapılacak, paketsiz internet kullanımı 250 MB’ı aşar ise paketli internet aşım ücreti (2 kuruş/100KB) ile ücretlendirme devam edecektir.
  • Her yeni internet oturumu* süresi başlangıcında ücretlendirme yeniden başlayacaktır.
    *Her yeni internet oturumu, internet tarayıcısının / uygulamanın kapatılması ya da tarayıcı / uygulamada geçirilen sürenin aşılması durumunda başlatılır.
  • Her bir içerik grubu** kullanımı ayrı ayrı ücretlendirilecektir.
    **İçerik grubu; yardım hattı yönlendirme ve güvenli internet yönlendirme sayfaları, ücretli internet, Blackberry, sosyal medya (Facebook, Twitter, Instagram, Youtube), hızlı mesajlaşma servisleri (Whatsapp ve Bip), Tivibu, Eğitim Bilişim Akademi.
​​​​