Web sitemiz size daha iyi bir deneyim sağlamak adına yeni web teknolojileriyle hazırlandı. Sitemizi en iyi şekilde görüntülemek için tarayıcınızı güncelleyebilir ya da güncel başka bir tarayıcıyı deneyebilirsiniz.

KAPAT

Türk Telekom’dan meydanlarda demokrasi nöbeti tutanlara ücretsiz Wi-Fi desteği

Türk Telekom, meydanlarda devam eden demokrasi nöbetinde, vatandaşlara kesintisiz iletişim sunmak üzere çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Tüm Türkiye’de meydanlarda demokrasi nöbeti tutan vatandaşların yararlanması için sayısı 5 bini geçen Wi-Fi sahasını genişletiyor.

Bu kapsamda Türk Telekom; İstanbul’da Taksim ve Saraçhane meydanları ile Sakarya Kent Meydanı, Karaman Aktekke Meydanı, Erzincan Cumhuriyet Meydanı ve Erzurum Yakutiye Meydanı’nda da ücretsiz Wi-Fi hizmeti vermeye başladı.

Bu hizmet ile demokrasiye sahip çıkmak için Türkiye’nin dört bir yanında meydanlarda toplanan vatandaşlar, cep telefonlarından, tabletlerinden ve bilgisayarlarından ücretsiz olarak internete bağlanarak ülke gündemini ve tüm gelişmeleri anlık olarak takip edebiliyor.

Türk Telekom; Ücretsiz Wi-Fi hizmetine ilave bayileriyle demokrasi nöbetçilerinin yanında

Darbe girişiminin ilk anlarından itibaren tüm imkanlarını seferber ederek ülke genelinde kesintisiz iletişim hizmeti sunan Türk Telekom, bu hizmetlerini bayii kanalına da taşıdı. Bu kapsamda tüm Türkiye’de demokrasiye sahip çıkmak üzere meydanlarda toplanan vatandaşlara ilk andan itibaren Türk Telekom bayilerinden de büyük destek geldi. Toplam 179 meydanda bulunan ve Türk Telekom Bireysel Satış ekibinin inisiyatifi ile harekete geçen Türk Telekom bayileri gecenin geç saatlerine kadar kapılarını açık tutarak, demokrasi nöbeti tutan vatandaşlara telefon ve şarj hizmeti sunarken; su ve diğer ihtiyaçlarını da karşıladı.

Türkiye’nin iletişim omurgasını 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz ayakta tutan ve bunun için durmaksızın çalışan Türk Telekom, Türkiye için çalışmaya ve yatırım yapmaya devam ediyor. ​​​​

​​​​​Bülten Tarihi: 27 Temmuz 2016​​​​​