Web sitemiz size daha iyi bir deneyim sağlamak adına yeni web teknolojileriyle hazırlandı. Sitemizi en iyi şekilde görüntülemek için tarayıcınızı güncelleyebilir ya da güncel başka bir tarayıcıyı deneyebilirsiniz.

KAPAT

Türk Telekom Grup şirketi İnnova'ya İTÜ'den "Ar-Ge Öncüleri Özel Ödülü"

Türkiye'nin en saygın bilim kurumlarından İTÜ ARI Teknokent’in düzenlediği BEETECH 2015 ödülleri kapsamında “Ar-Ge Öncüleri Özel Ödülü”ne Türk Telekom Grup şirketi İnnova 'nın Genel Müdürü Aydın Ersöz layık görüldü.

Dünya çapında hızla yayılan, tüm bilişim çözümleri ve hizmetlerine tasarımdan kuruluma, planlamadan entegrasyona, kiralamadan dış kaynak kullanımına kadar geniş bir yelpazede sunduğu uçtan uca çözümleriyle dikkat çeken ve Avrupa Birliği gibi kurumlar tarafından desteklenen Ar-Ge projelerinde etkin bir şekilde yer alan Türk Telekom’un bilgi teknolojileri çözümleri sağlayan şirketi İnnova Bilişim Çözümleri A.Ş.’ye bir ödül de İTÜ ARI Teknokent’ten geldi. İnnova Genel Müdürü Aydın Ersöz, İTÜ ARI Teknokent’in, Teknoloji ve Girişimcilik Zirvesi kapsamında düzenlediği BEETECH 2015 organizasyonunda, "Ar-Ge Öncüleri Özel Ödülü"ne layık görüldü. Ersöz, Ar-Ge Öncüleri Özel Ödülü’nü 5 Nisan 2016 günü Çırağan Sarayı’nda düzenlenen törende aldı.

“Teknolojiyi daha verimli bir araca dönüştürmek için çalışıyoruz”

İnnova Genel Müdürü Aydın Ersöz, Türkiye'nin girişimcilik alanında verilen en prestijli ödülü olma hedefiyle ilk kez düzenlenen BEETECH 2015 ödül töreninde aldığı ödülün kendisini gururlandırdığını belirtti. Ersöz, "Teknolojiyi herkes için çok daha verimli bir araca dönüştürmek hedefiyle çalışıyoruz. Teknolojinin geleceğine yön vermek ve standartları belirlemek amacıyla, birçok projeye katkıda bulunuyoruz. Bu çalışmalarımızın ödüllerle tescillenmesi bizi motive ediyor ve gelecek projeler için güç veriyor" diye konuştu.

Türkiye'nin önde gelen teknoparklarından İTÜ ARI Teknokent’in bu yıl ilkini düzenlediği ve ‘Çıtayı Yükseltenler' temasıyla gerçekleştirilen Teknoloji ve Girişimcilik Zirvesi'nde, İTÜ ARI Teknokent Performans Kriterleri'ne göre değerlendirilen firmalar 34 ayrı kategoride ödül sahibi oldu.​​​

​​​​​​​​​​​​​​​Bülten tarihi: 12 Nisan 2016​​​​​​​​