Web sitemiz size daha iyi bir deneyim sağlamak adına yeni web teknolojileriyle hazırlandı. Sitemizi en iyi şekilde görüntülemek için tarayıcınızı güncelleyebilir ya da güncel başka bir tarayıcıyı deneyebilirsiniz.

KAPAT

Türk Telekom’dan Milli İrade Yürüyüşü’ne iletişim desteği

Türk Telekom, Boğaziçi Köprüsü’nde gerçekleşen Milli İrade Yürüyüşü’nde de tüm imkanları ile vatandaşlarımızın yanında yer aldı. Türk Telekom Acil İletişim Aracı, gece boyunca yürüyüşe katılan binlerce kişiye ücretsiz iletişim imkanı sunmak üzere hizmet verdi.

Türkiye’nin lider iletişim teknolojileri şirketi Türk Telekom, kesintisiz iletişim desteğini her yerde ve her koşulda sürdürüyor. Türk Telekom, darbe girişiminin başladığı yer olan Boğaziçi Köprüsü’nde, dün (21 Temmuz) gerçekleştirilen Milli İrade Yürüyüşü’ne katılan binlerce kişiye, Acil İletişim Aracı ile iletişim desteği verdi.

Demokrasi yürüyüşüne katılan vatandaşlar, uydu bağlantısına ve aynı anda 100 sabit iletişim hattı kullanma kapasitesine sahip olan Acil İletişim Aracı’ndan ücretsiz arama yaparak bu coşkuyu sevdikleriyle paylaştı.

Darbe girişiminin ilk anlarından itibaren tüm imkanlarını seferber ederek ülke genelinde kesintisiz ve sorunsuz iletişim hizmeti sunan Türk Telekom, Pazartesi gününden bu yana; mobil hat sahibi müşterilerine ücretsiz konuşma ve internet yükleme imkanı, Wi-Fi noktalarında ücretsiz internet kullanımı ve ankesörlü telefondan şehiriçi ve şehirlerarası aramalarda ilk beş dakika ücretsiz konuşma desteği sunuyor. Ayrıca ev telefonu kullanan Türk Telekom bireysel müşterileri de şehir içi ve şehirler arası 3 bin dakika ücretsiz konuşma yapabiliyorlar.

Türkiye’nin iletişim omurgasını 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz ayakta tutan ve bunun için durmaksızın çalışan Türk Telekom, Türkiye için çalışmaya ve yatırım yapmaya devam ediyor. ​​​

​​​​​Bülten Tarihi: 22 Temmuz 2016​​​​​