Web sitemiz size daha iyi bir deneyim sağlamak adına yeni web teknolojileriyle hazırlandı. Sitemizi en iyi şekilde görüntülemek için tarayıcınızı güncelleyebilir ya da güncel başka bir tarayıcıyı deneyebilirsiniz.

KAPAT

Menhol Kapağı ve Kablo Bulma

TÜRK TELEKOMÜNİKASYON A.Ş.'DEN
İHALE İLANI
​İhalenin Konusu ve İletişim Bilgileri ​Şirketimizce Türkiye genelinde sahalarda kullanmak aşağıdaki malzemenin Tedarikçi ve Türk Telekom arasında imzalanacak sözleşmelerle temin edilmesidir.​
KATEGORİ İLETİŞİM BİLGİSİ
90 ADET MENHOL KAPAĞI BULMA DEDEKTÖRÜ
90 ADET BAKIR KABLO BULMA DEDEKTÖRÜ
sule.akdemir@turktelekom.com.tr
​İhaleyi Yapan Birimin Adı ve Adresi: Türk Telekomünikasyon A.Ş Satınalma Direktörlüğü
Sabit Erişim Satınalma Müdürlüğü
Turgut Özal Bulvarı Aydınlıkevler 06103 ANKARA​
​İhale Katılım Şekli: ​İhaleye katılmak isteyen İsteklilerin 03.06.2022 Cuma günü Tarih Saat 12:00’ a kadar sule.akdemir@turktelekom.com.tr adresine mail atarak ihale dokümanları için başvuru yapması gerekmektedir. Başvuru süreci sonrası ihaleye katılacak firmalar ayrıca bilgilendirilecektir.
​İhale Usulü:
​İhale Tarih ve Saati:
​İhaleye Katılabilecek Olanlar: ​Bu ihaleye, İhale Dokümanında belirtilen şartları taşıyan yurtiçi istekliler katılabilir.
​İhaleye Katılamayacak Olanlar: ​Türk Telekom Grubunda görev yaptıkları sürece, Yönetim, İcra ve Denetim Kurulu Üyeleri ile Türk Telekom Grubunun diğer tüm çalışanları ve ayrıca ilgili mevzuatı uyarınca kamu İhalelerine katılmaktan yasaklı olanlar İhalelere katılamazlar. Katıldıkları takdirde teklifleri değerlendirmeye alınmaz, sehven değerlendirmeye alınır ve İhale üzerinde kalır ise İhale iptal edilir ve geçici veya kesin teminatı gelir kaydedilir. Türk Telekom’un zararı bulunduğu takdirde istekliden ayrıca tahsil edilir.
​ ​​Türk Telekomünikasyon A.Ş. ihale tarihini tamamen kendi takdirinde olmak üzere herhangi bir sebep göstermeden daha sonraki bir tarihe ertelemekte; ihaleyi yapıp yapmamakta, Sözleşmenin imzalanmasından önceki herhangi bir aşamada ihaleyi iptal etmekte serbesttir.
​​​​​