Ocak 2023 İtibarıyla Tüketici Hakları Yönetmeliği kapsamında ödenmemiş fatura nedeni ile hizmetin kısıtlanması, kapanması ve borç nedeniyle sözleşme feshi süreçlerinde yapılan güncellemeler

Müşterilerin almış olduğu hizmete ait faturasının borcunu faturada belirtilen son ödeme tarihinde ödenmemesi halinde son ödeme tarihinden itibaren asgari 10 gün içinde müşteriler öncelikle bilgilendirilerek hizmeti kısıtlanır. Hizmetin kısıtlanması sürecinde internet bağlantı hızı düşürülmektedir.

İnternet kısıtlama sürecinde; güvenlik sertifikası ile damgalanmış ve "https://" ön takısı ile çalışan belirli internet sitelerine (örneğin bankaların web siteleri ve MS Exchange sunucularına bağlanmakta kullanılan MS Outlook gibi mail uygulamalarına, yine "https://" ön takı ile hizmet sunan diğer bazı sitelere) 128 Kbps hız ile erişim sağlanabilmektedir. Hizmetin kısıtlanma sürecinde mevcut paket /kampanya ücreti üzerinden faturalandırma hizmetin durdurma işlemine kadar devam edecektir.

Hizmetin kısıtlanması akabinde borcun ödenmemesi halinde kısıtlama sonrası asgari 4 gün içerisinde müşteri hizmeti tamamen durdurulacaktır. İnternet durdurma sürecinde müşterinin internet erişim hizmeti tamamen durdurulmaktadır. Hizmetin durdurulma sürecinde cihaz bedeli/kullanım ücreti, telsiz kullanım/ruhsatname ücreti gibi paket/kampanya ücreti dışında ücretler tahsil edilecektir.

Hizmetin kısıtlama/durdurma işleminden makul süre önce müşterinin iletmiş olduğu iletişim bilgilerine göre sms ile bilgilendirme, e-mail ile bilgilendirme veya sesli yanıtlama yöntemi bilgilendirmeler yapılmaktadır. İlgili bilgilendirmelerde, “Hizmetin kısıtlanma ve durdurulma tarih aralığı bilgisi ve hizmet kapama ücret bilgisi” yer almaktadır.

Ödenmemiş faturadan dolayı erişimi kullanıma kısıtlanan/durdurulan hizmetler için “Hizmetin Açma/Kapama” ücreti işlem başına vergiler dahil 141,17 TL'dir. Bir takvim yılındaki "borç nedeniyle" ilk açma-kapama işlemi için söz konusu ücret yansıtılmamaktadır.​

Kısıtlamaya/durdurmaya neden olan faturaların sözleşme feshinden önce ödenmesi durumunda 24 saat içinde internet erişimine mevcut paket hızı ile devam edilmektedir.

Müşterilerin ani kullanım artışı, suiistimal riski, abonelik üzerinden dolandırıcılık vb. işlemler nedeniyle yapılan kısıtlamalar, bu kapsam dışında değerlendirilmektedir.

Kapatılan hizmetlerin sözleşmeleri ise, yapılan son uyarılar sonrası halen ödeme yapılmadığı durumda yasal takip başlatılmak üzere feshedilebilmektedir. Sözleşmenin borç nedeniyle feshi durumunda, sözleşme kapsamında bulunan taahhüt, avantaj bedelleri, indirimler ve diğer ek hizmetlere ait ücretler var ise ayrıca faturalandırılmaktadır.

Son ödeme tarihi geçmiş faturalara aylık %2,5 gecikme faizi uygulanmaktadır.


1 Şubat 2013 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere ücretli 3 haneli özel servis numaralarının ücretlendirmesi aşağıdaki şekilde güncellenecektir.​

Türk Telekom​​​ Alo hizmeti aboneleri ücretli 3 haneli özel servis numaraları aramalarını toplu sürelerinden kullanabilecektir.

Ücretlendirme periyodu olarak Şehiriçi periyodu kullanılacaktır.

Ücretli 3 Haneli Özel Servis Numaraları
Servis AdıServis No
Alo Sağlık Yardım113
Zehir Danışma114
Posta Kodu Danışma119
Alo DASK125
Kablo TV Arıza126
Alo Eğitim147
Başbakanlık İletişim Merkezi150
Alo Zabıta / Büyükşehir / Belediye153
e-Devlet Kapısı Çağrı Merkezi160
Telekom Borç Sorma163
Alo Post169
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Kurumu170
Alo Gıda174
Alo Tüketici175
Alo Valilik179
Çevre Bilgi181
Hastane Randevu Merkezi182
Sağlık Danışma184
Su Arıza185
Alo Elektrik186
Gaz Arıza187
Cenaze Hizmetleri188
Vergi Danışma189
Dini Danışma190
​​​​​​​​​

Neler Değişti?

Türkiye'nin entegre telekomünikasyon grubu olarak; mobil, internet, ev telefonu ve kurumsal servisler alanında hizmet veren Avea, TTNET ve Türk Telekom markalarını, "Türk Telekom" tek markası altında bir araya getirdik.

Marka birleşmesi ile tüzel kişilikler korunarak Avea ve TTNET markaları Türk Telekom olarak güncellendi. Kullanmakta olduğunuz tarife, paket, kampanya veya katma değerli servislerinizin isimleri güncellenebilecek olup bu güncelleme ile fiyat, içerik ve mevcut haklarınızda değişiklik olmayacaktır. Aynı şekilde ödeme tarihleri, kanalları ve talimatlarınız değişmeyecektir.

Bu büyük marka birleşmesi ile Türk Telekom'un logosu ve marka kimliği de yenilendi.

Yenilenen markamız, kullanmakta olduğunuz paket, tarife, kampanya veya katma değerli servislerinizin yeni isimleri hakkında detaylı bilgiye ulaşmak ve sorularınıza yanıt almak için tıklayınız. Online işlemler kanallarımızı kullanabilmeniz için uygulamaların yeni versiyonlarını yüklemeniz gerekecektir.

GENEL

Türkiye'nin entegre telekomünikasyon grubu olarak; mobil, internet, ev telefonu ve kurumsal servisler alanında hizmet veren Avea,TTNET ve Türk Telekom markalarını, "Türk Telekom" tek markası altında bir araya getirdik.

Marka birleşmesi ile tüzel kişilikler korunarak Avea ve TTNET markaları Türk Telekom olarak güncellendi. Kullanmakta olduğunuz tarife, paket, kampanya veya katma değerli servislerinizin isimleri güncellenebilecek olup bu güncelleme ile fiyat, içerik ve mevcut haklarınızda değişiklik olmayacaktır. Aynı şekilde ödeme tarihleri, kanalları ve talimatlarınız değişmeyecektir.

Bu büyük marka birleşmesi ile Türk Telekom'un logosu ve marka kimliği de yenilendi.

Yenilenen markamız, kullanmakta olduğunuz paket, tarife, kampanya veya katma değerli servislerinizin yeni isimleri hakkında detaylı bilgiye ulaşmak ve sorularınıza yanıt almak için tıklayın. Online işlemler kanallarımızı kullanabilmeniz için uygulamaların yeni versiyonlarını yüklemeniz gerekecektir.

Artık tüm mobil, ev telefonu ve evde internet ihtiyaçlarınız için çok daha avantajlı ve çoklu ürünler hizmetinize sunulabilecektir. Tüm ürünleriniz için daha hızlı hizmet verilmesi hedeflenmektedir.

Türk Telekom Grubu paylaşım izni vermeniz durumunda ise, size özel teklifler sunulabilecektir.

Avea İletişim Hizmetleri A.Ş., TTNET A.Ş. ve Türk Telekomünikasyon A.Ş.tüzel kişiliklerini aynen devam ettirmektedirler. Sadece mevcut firmaların ürünleri Türk Telekom markası adı altında sunulacaktır.

Türk Telekom mevcut ürünleriyle hizmet vermeye devam edecektir. Diğer yandan, mobil, internet, ev telefonu ve tivibu hizmetlerini Türk Telekom Mağazalarından temin edebilirsiniz. TTNET A.Ş. internet hizmet sağlayıcısı, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. ise mobil hizmet sağlayıcısı olmaya devam edecektir.

Türk Telekom Grubu paylaşım izni vermediğiniz sürece bilgileriniz Türk Telekom Grup Şirketleri arasında paylaşılmayacaktır.

Türk Telekom markasına ait web sitesi www.turktelekom.com.tr'dir. İhtiyacınız olan tüm işlemlere bu siteden erişebilirsiniz. Mevcut www.avea.com.tr ve www.ttnet.com.tr web sitelerine erişim mevcut haliyle de devam etmektedir.

Avea,TTNET,Türk Telekom markaları "Türk Telekom" markası altında bir araya getirilmiş, telefonunuzdaki Avea markası bu yönde güncellenmiştir.

Sim kartınız marka isim değişikliğini desteklemiyor olabilir. En yakın Türk Telekom Mağazamızı ziyaret ederek 4.5G uyumlu sim kartınızı temin edebilirsiniz.

ABONELİK

Hayır. Aynı Numara ile hizmet almaya devam edebilirsiniz.

Hayır. Mevcut SIM kartınızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Ancak dilerseniz 4.5 G hizmetinden faydalanabilmek üzere 4.5 G uyumlu sim kartınızı en yakın Türk Telekom Mağazasından temin edebilirsiniz.

Mevcut tüzel kişilikle olan abonelikler aynen korunacaktır. İnternet aboneliğiniz TTNET A.Ş. tarafından, mobil aboneliğiniz için ise Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından hizmet verilmeye devam edilecektir. Tüm hizmetlerimize Türk Telekom markası adı altında www.turktelekom.com.tr'den ve Türk Telekom mağazalarımızdan ulaşabilirsiniz.

FATURA

Hayır. İlgili abonelikleriniz için ayrı faturalar gönderilecektir. Sadece faturanızdaki görsel ve renkler değişecektir.

Evet. E-fatura talebinde bulunduğunuz ürün kategorisi için e-fatura, basılı fatura talebinde bulunduklarınız için ise basılı fatura gönderilecektir.

Hayır, Her ürün kategorisi için ayrı e-fatura talepleri alınmaktadır.

Mevcut ödeme noktaları korunmakla beraber, Türk Telekom ofis ve mağazalarından ödeme alınabilecektir.

Hayır, faturanın kayıtlı olduğu abonelik numarasında bir değişiklik olmayacağı için herhangi bir değişiklik yapmanıza gerek bulunmamaktadır.

Avea İletişim A.Ş. ve TTNET A.Ş. tüzel kişiliklerini koruyacakları için bu firmalara olan fatura borç&alacaklar da aynen korunacaktır.

Mobil, internet ve sabit hattınız için farklı fatura kesim tarihleriniz doğrultusunda son ödeme tarihleriniz de farklılaşabilmektedir.

Anlaşmalı bankalar, PTT, Türk Telekom Mağazaları, Türk Telekom Online İşlemler Merkezi ve 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'nden ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Mobil, internet ve ev telefonu hizmetlerinizi veren ilgili tüzel kişilikler "Avea İletişim Hizmetleri A.Ş., TTNET A.Ş ve Türk Telekomünikasyon A.Ş." için ödeme talimatları oluşturmanız gerekmektedir.

ONLİNE KANALLAR

Artık tek bir Online hizmet kanalından hizmet alabileceksiniz. www.turktelekom.com.tr üzerinden Online İşlemler merkezini tıklayarak, istediğiniz aboneliğiniz için gerekli işlemlerinizi yapabilirsiniz.

www.turktelekom.com.tr üzerinden Online İşlemler merkezini tıklayarak, istediğiniz aboneliğiniz için gerekli işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Mevcut şifre ve kullanıcı adınızı kullanarak ilgili aboneliğiniz için işlemlerinizi yapabileceksiniz.

Türk Telekom markası adı altındaki yeni Online İşlemler uygulamalarını indirmeye yönlendirileceksiniz.

Her ürün için ayrı uygulama kullanılması gerekmektedir.

Bu uygulamalar içerisinde bulunan yönlendirme sayfası üzerinden, telefonda yüklü olan diğer uygulamalara erişim sağlanabilir. Eğer diğer uygulamalar telefonda yüklü değilse, yönlendirme sayfası üzerinden ilgili uygulamanın indirilmesi sağlanabilir.

Her aboneliğiniz için Online İşlemler Merkezine giriş ve şifre uygulaması mevcut haliyle devam edecektir.

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Bireysel aboneliklerinize ait işlemleriniz için 444 1 444 Türk Telekom müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Kurumsal aboneliklerinize ait işlemleriniz için ise 444 5 444 Türk Telekom müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Prime aboneliğinize ait mobil işlemleriniz için 0555 758 0 758 numarasından, evde internet işlemleriniz için ise 444 4 375 Türk Telekom Prime müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Black müşteri hizmetlerine ise mobil hattınızdan 738'i arayarak ulaşabilirsiniz. TTNET Platin markanız Türk Telekom Prime markası olarak güncellenecektir.

Mevcut hizmet avantajlarınız devam edecektir. TTNET Platin markanız Türk Telekom Prime markası olarak güncellenecektir.

Hayır. Talep ettiğiniz abonelik hizmetiniz için ilgili müşteri hizmetlerine aktarılırsınız.

Abonelikleriniz ile ilgili yaptığınız değişiklikler sadece ilgili ürünü içermektedir.

Hayır. 121 sadece ev telefonu hizmetinize ait arıza bildirimleriniz için kullanılacaktır.

Mevcut uygulama devam etmektedir. Ancak Mobil/Cep & Internet & Telefon hizmetleriyle ilgili görüş ve yorumlarınız için Türk Telekom sosyal medya hesaplarına ulaşabilirsiniz.

BAYİ/OFİS

Tüm Türk Telekom ofis ve mağazalarından hizmet alabilirsiniz. Türk Telekom mağazası haricindeki tüm mağazalarımızdan sadece ilgili ürünler (mobil / evde internet / ev telefonu) için hizmet alınabilecektir.

Size en yakın Türk Telekom ofis veya Türk Telekom Mağazası için tıklayın.

ÜRÜN/SERVİSLER/KAMPANYA

​​​​​​​​

1 Temmuz 2013 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere, BTK Kurul Kararı gereği; kampanya/abonelik iptalinden doğacak ödemeler ile ilgili uygulama değişikliğine gidilecektir. Yeni uygulamaya göre taahhüt süresi dolmadan kampanya/abonelik iptali yapıldığında faturaya yansıyacak ücretler şöyle olacaktır:
Taahhütnameyi imzaladığınız tarihten itibaren iptal ettiğiniz döneme kadar tarafınıza sağlanmış tüm indirim ve faydalar toplanarak, taahhüt kapsamında henüz tahsil edilmemiş hizmet bedellerinin toplamı ile karşılaştırılarak, düşük olan tutar faturanıza yansıtılacaktır.
Bahse konu tutara ilaveten (varsa) aşağıdaki ücretler faturaya yansıtılacaktır:

  • (varsa) Bağlantı ücretinin kalan taksitleri,
  • (varsa) Kurulum ücretinin kalan taksitleri,
  • (varsa) Modem ücretinin kalan taksitleri,
  • (varsa) Kotalı paketlerde kota aşım ücreti,
  • (varsa) Geriye dönük ADSL/TTNET FİBERNET/HİPERNET/Yalın internet hizmeti kullanım ücretleri

Değerli Müşterimiz,

Evden eğitim sürecinin yeni eğitim öğretim yılında da devam etmesi ile birlikte, müşterilerimize daha iyi ve hızlı bir internet deneyimi sunabilmek için fiber ve VDSL müşterilerimizin veri yükleme (upload) hızlarını geçici süreyle 2 katına çıkarıyoruz.

Tabloda yer alan fiber ve VDSL paketlerindeki müşterilerimiz 2 kat hızlı upload uygulamasından 31 Ağustos 2020 tarihinden itibaren, herhangi bir başvuru gerekmeden faydalanabileceklerdir.

İnternet PaketiEski Upload (Yükleme) HızıYeni Upload (Yükleme) HızıUpload Kullanım Miktarı
16 Mbps'ye kadar2 Mbps'ye kadar4 Mbps'ye kadarLimitsiz
20 Mbps'ye kadar2 Mbps'ye kadar4 Mbps'ye kadarLimitsiz
24 Mbps'ye kadar3 Mbps'ye kadar6 Mbps'ye kadarLimitsiz
35 Mbps'ye kadar3 Mbps'ye kadar6 Mbps'ye kadarLimitsiz
50 Mbps'ye kadar4 Mbps'ye kadar8 Mbps'ye kadarLimitsiz
100 Mbps'ye kadar4 Mbps'ye kadar8 Mbps'ye kadarLimitsiz

 

​​​​​​​​​​​​​​​​​

Son ödeme tarihinde ödenmeyen Bireysel Türk Telekom evde internet faturaları için aylık %1,40 olarak uygulanan gecikme faizi 27 Eylül 2018 tarihi itibarıyla aylık %2 olarak güncellenecektir. ​

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’nun 14 Aralık 2012 tarihli kararına yönelik olarak tarafınızı bilgilendirmeyi arzu ediyoruz. Gezinti, Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET tarafından PT Reklam işbirliğiyle, kullanıcıların isteğine ve açık onayına bağlı sunulan, güvenli, kişisel verilerin gizliliğine saygılı, şeffaf, çevrimiçi ve ücretsiz bir hizmettir.

TTNET müşterileri, kendilerine yapılan çevrimiçi daveti kabul edip onaylarlarsa Gezinti’yi kullanmaya başlayabilir, diledikleri anda bu hizmetten faydalanmaya son verebilirler. Gezinti; internette dolaşırken ilgilenilen kategorilerdeki içerik ve/veya reklamları sunma yöntemiyle kullanıcıların internet deneyimlerini kişiselleştirerek tüketiciye fayda sağlarken, reklam veren için de hedef odaklı bir yaklaşım sunarak reklam dünyasına yeni bir vizyon kazandırmıştır. Bu hizmet sayesinde kullanıcılar, gerçek anlamda ilgilendikleri konulara ulaşmak için daha az zaman harcarken, ilgi alanlarına girmeyen reklamlarla da karşılaşmazlar.

Müşteri odaklı yaklaşımı ilke edinen ve tüm faaliyetlerini bu doğrultuda sürdüren şirketimiz; BTK’nın 14 Aralık 2012 tarihinde açıkladığı kararı hassasiyetle değerlendirme çalışmalarına başlamıştır. Saygıyla karşıladığımız bu kararın, internet endüstrisine önemli katkıları olacağına ve konuyla ilgili düzenlemelerde bugüne dek açık olmayan pek çok noktanın netleştirilmesini sağlayacağına inanıyoruz. Söz konusu süreçteki gelişmelerin; internet reklam endüstrisinde faaliyet gösteren tüm uygulamaların kişisel güvenlik standartlarını Gezinti seviyesine çıkartmalarına katkı sağlayarak sektöre emsal teşkil etmesini umuyoruz. Bunun ötesinde, BTK’nın bu kapsamda yürüttüğü çalışma ve değerlendirmelerin tüm dünyaya örnek olacağının da altını çizmek isteriz. TTNET, müşterilerinin en iyi hizmeti alması için çalışmaya devam edecektir.

Saygılarımızla,
TTNET A.Ş.​


Bireysel

Kampanyalı müşterilerimiz, taahhüt süreleri boyunca internet tarife ücretlerindeki artıştan etkilenmeyeceklerdir.

İNTERNET PAKETLERİ AYLIK PAKET ÜCRETİ
TL
1 Mbps 1GB TL24
1 Mbps 2GB TL28

Fiyatlara %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.

SATIŞA KAPALI PAKETLER

İNTERNET PAKETLERİ AYLIK PAKET ÜCRETİ
TL
NET4 TL34
NET4 Plus / Plus2 TL36
NET6 TL37
NET12 TL49
NETLİMİTSİZ TL71
NETLİMİTSİZ 75 GB AKN TL74
NETLİMİTSİZ Plus TL91
8LİMİTSİZ TL127

Fiyatlara %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.

SATIŞA AÇIK PAKETLER

İNTERNET PAKETLERİ AYLIK PAKET ÜCRETİ
TL
ULTRANET6 TL39
Akıllı Kota ULTRANET16 TL57
ULTRANET LİMİTSİZ (50 GB AKN) TL73
ULTRANET LİMİTSİZ (75 GB AKN) TL76
ULTRANET LİMİTSİZ Plus TL93

Fiyatlara %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.

SATIŞA KAPALI PAKETLER

​ >
İNTERNET PAKETLERİ AYLIK PAKET ÜCRETİ
TL
ULTRANET5 TL38
ULTRANET12 TL50

Fiyatlara %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.

SATIŞA AÇIK PAKETLER

İNTERNET PAKETLERİ AYLIK PAKET ÜCRETİ
TL
HİPERNET4 TL39
HİPERNET6 TL42
HİPERNET12 TL51
HİPERNET LİMİTSİZ 35 GB AKN (24 Mbps'e kadar) TL71
HİPERNET LİMİTSİZ 75 GB AKN (24 Mbps'e kadar) TL78
HİPERNET LİMİTSİZ
(35 Mbps'e kadar)
TL87
HİPERNET LİMİTSİZ
(50 Mbps'e kadar)
TL107
HİPERNET LİMİTSİZ
(100 Mbps'e kadar)
TL127

Fiyatlara %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.

SATIŞA KAPALI PAKETLER

İNTERNET PAKETLERİ AYLIK PAKET ÜCRETİ
TL
HİPERNET10
(32 Mbps'e kadar)
TL48
HİPERNET15
(50 Mbps'e kadar)
TL74
HİPERNET20
(100 Mbps'e kadar)
TL104
HİPERNET LİMİTSİZ
(32 Mbps'e kadar)
TL91
HİPERNET LİMİTSİZ
(16 Mbps)
TL131
HİPERNET LİMİTSİZ
(32 Mbps)
TL161

Fiyatlara %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.

Aşağıdaki paketler altyapısı ve koşulları uygun olan TTNET müşterilerinin HİPERNET Paketlerine taşınması halinde geçerli olan ücretleri göstermektedir.

İNTERNET PAKETLERİ AYLIK PAKET ÜCRETİ
TL
HİPERNET4 TL34
HİPERNET4 Plus TL36
HİPERNET6 TL37
HİPERNET12 TL49
HİPERNET LİMİTSİZ
(20 Mbps'e kadar)
TL71
HİPERNET LİMİTSİZ (35 Mbps'e kadar) TL87
HİPERNET LİMİTSİZ (50 Mbps'e kadar) TL107
HİPERNET LİMİTSİZ (100 Mbps'e kadar) TL127

Fiyatlara %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.

SATIŞA AÇIK PAKETLER

İNTERNET PAKETLERİ AYLIK PAKET ÜCRETİ
TL
TTNET FİBERNET4 TL39
TTNET FİBERNET6 TL42
TTNET FİBERNET12 TL51
TTNET FİBERNET LİMİTSİZ
35 GB AKN (24 Mbps'e kadar)
TL71
TTNET FİBERNET LİMİTSİZ 75 GB
(24 Mbps' e kadar)
TL78
TTNET FİBERNET LİMİTSİZ
(35 Mbps'e kadar)
TL87
TTNET FİBERNET LİMİTSİZ
(50 Mbps'e kadar)
TL107
TTNET FİBERNET LİMİTSİZ
(100 Mbps'e kadar)
TL127

Fiyatlara %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.

FİBERNET FULLİMİTSİZ PAKETLER

İNTERNET PAKETLERİ AYLIK PAKET ÜCRETİ
TL
TTNET FİBERNET FULLİMİTSİZ
(24 Mbps'e kadar)
TL229
TTNET FİBERNET FULLİMİTSİZ
(35 Mbps'e kadar)
TL279
TTNET FİBERNET FULLİMİTSİZ
(50 Mbps'e kadar)
TL359
TTNET FİBERNET FULLİMİTSİZ
(100 Mbps'e kadar)
TL509
TTNET FİBERNET FULLİMİTSİZ
(1.000 Mbps'e kadar)
TL1109

Fiyatlara %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.

SATIŞA KAPALI PAKETLER

Altyapısı ve koşulları uygun olan Türk Telekom evde internet müşterilerinin FİBERNET Paketlerine taşınması halinde geçerli olan ücretleri göstermektedir.

İNTERNET PAKETLERİ AYLIK PAKET ÜCRETİ
TL
TTNET FİBERNET4 TL34
TTNET FİBERNET6 TL37
TTNET FİBERNET12 TL49
TTNET FİBERNET LİMİTSİZ
(20 Mbps'e kadar) - 25 AKN
TL62
TTNET FİBERNET LİMİTSİZ
(20 Mbps'e kadar)
TL71
TTNET FİBERNET LİMİTSİZ
(35 Mbps'e kadar)
TL87
TTNET FİBERNET LİMİTSİZ
(50 Mbps'e kadar)
TL107
TTNET FİBERNET LİMİTSİZ
(100 Mbps'e kadar)
TL127

Fiyatlara %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.

İNTERNET PAKETLERİ GÜNLÜK PAKET ÜCRETİ
TL
FİBERNET HAZIRNET TL3

Fiyatlara %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.

SATIŞA AÇIK PAKETLER

İNTERNET PAKETLERİ AYLIK PAKET ÜCRETİ
TL
TTNET Sizinle 1 Mbps 1GB TL18
TTNET Sizinle 1 Mbps 2GB TL21
TTNET Sizinle FİBERNET4 TL29
TTNET Sizinle FİBERNET6 TL32
TTNET Sizinle FİBERNET12 TL38
TTNET Sizinle FİBERNET LİMİTSİZ
(24 Mbps'e kadar)
TL58
TTNET Sizinle FİBERNET LİMİTSİZ
(35 Mbps'e kadar)
TL66
TTNET Sizinle FİBERNET LİMİTSİZ
(50 Mbps'e kadar)
TL81
TTNET Sizinle FİBERNET LİMİTSİZ
(100 Mbps'e kadar)
TL96
TTNET Sizinle FİBERNET FULLİMİTSİZ
(24 Mbps'e kadar)
TL194
TTNET Sizinle FİBERNET FULLİMİTSİZ
(35 Mbps'e kadar)
TL236
TTNET Sizinle FİBERNET FULLİMİTSİZ
(50 Mbps'e kadar)
TL304
TTNET Sizinle FİBERNET FULLİMİTSİZ
(100 Mbps'e kadar)
TL432

Fiyatlara %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.

SATIŞA KAPALI PAKETLER

İNTERNET PAKETLERİ AYLIK PAKET ÜCRETİ
TL
TTNET Sizinle ULTRANET6 TL29
TTNET Sizinle ULTRANET LİMİTSİZ (50 GB AKN) TL55
TTNET Sizinle ULTRANET LİMİTSİZ (75 GB AKN) TL57
TTNET Sizinle ULTRANET LİMİTSİZ Plus TL70
TTNET Sizinle HİPERNET4 TL29
TTNET Sizinle HİPERNET6 TL32
TTNET Sizinle HİPERNET12 TL38
TTNET Sizinle HİPERNET LİMİTSİZ (24 Mbps'e kadar) - 75 AKN TL58
TTNET Sizinle HİPERNET LİMİTSİZ (35 Mbps'e kadar) TL66
TTNET Sizinle HİPERNET LİMİTSİZ (50 Mbps'e kadar) TL81
TTNET Sizinle HİPERNET LİMİTSİZ (100 Mbps'e kadar) TL96

Fiyatlara %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.

İNTERNET PAKETLERİ AYLIK PAKET ÜCRETİ TL
TTNET Sizinle NET4 TL25
TTNET Sizinle NET4 Plus/Plus2 TL26
TTNET Sizinle NET6 TL27
TTNET Sizinle NET12 TL37
TTNET Sizinle NETLİMİTSİZ TL51
TTNET Sizinle NETLİMİTSİZ 75 GB AKN TL55
TTNET Sizinle NETLİMİTSİZ Plus TL68
TTNET Sizinle 1 Mbps 4 GB TL23
TTNET Sizinle 1 Mbps 4 GB Plus TL25
TTNET Sizinle 2 Mbps 4 GB TL27
TTNET Sizinle 1 Mbps 6 GB TL30
TTNET Sizinle 2 Mbps 6 GB TL38
TTNET Sizinle 1 Mbps Limitsiz TL46
TTNET Sizinle 2 Mbps Limitsiz TL66
TTNET Sizinle 4 Mbps Limitsiz TL81
TTNET Sizinle 8 Mbps Limitsiz TL96
TTNET Sizinle ULTRANET5 TL28
TTNET Sizinle HİPERNET10 TL36
TTNET Sizinle HİPERNET15 TL56
TTNET Sizinle HİPERNET20 TL78
TTNET Sizinle HİPERNET LİMİTSİZ (32 Mbps'e kadar) TL69
TTNET Sizinle 16 Mbps Limitsiz TL99
TTNET Sizinle 32 Mbps Limitsiz TL122

Fiyatlara %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.

Altyapısı ve koşulları uygun olan TTNET müşterilerinin HİPERNET / FİBERNET Paketlerine taşınması halinde geçerli olan ücretleri göstermektedir.

İNTERNET PAKETLERİ AYLIK PAKET ÜCRETİ TL
TTNET Sizinle HİPERNET4 TL25
TTNET Sizinle HİPERNET6 TL27
TTNET Sizinle HİPERNET12 TL37
TTNET Sizinle HİPERNET LİMİTSİZ (20 Mbps'e kadar) TL51
TTNET Sizinle FİBERNET4 TL25
TTNET Sizinle FİBERNET6 TL27
TTNET Sizinle FİBERNET12 TL37
TTNET Sizinle FİBERNET LİMİTSİZ (20 Mbps'e kadar) TL51

Fiyatlara %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.

SATIŞA AÇIK PAKETLER

İNTERNET PAKETLERİ GÜNLÜK PAKET ÜCRETİ
TL
HAZIRNET TL3

Fiyatlara %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.

SATIŞA KAPALI PAKETLER

İNTERNET PAKETLERİ AYLIK PAKET ÜCRETİ
TL
4 Mbps 1 GB* TL24
1 Mbps 4GB TL30
1 Mbps 4GB Plus TL33
2 Mbps 4GB TL37
1 Mbps 6GB TL41
2 Mbps 6GB TL50
1LİMİTSİZ TL62
2LİMİTSİZ TL87
4LİMİTSİZ TL107

Fiyatlara %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.

*12 ay boyunca bağlantı hızı 4 Mbps, 12 ay sonrasında 1 Mbps olacaktır.

TİVİBU EV PAKET FİYATLARI AYLIK PAKET ÜCRETİ TL
TL
Maxi Paket SD TL17,9
Maxi Paket HD TL22,9
Sinema Paketi SD TL27,9
Sinema Paketi HD TL32,9
Dizi Paketi SD TL27,9
Dizi Paketi HD TL32,9
Belgesel Paketi SD TL27,9
Belgesel Paketi HD TL32,9
Full Paket SD TL37,9
Full Paket HD TL42,9

Fiyatlara %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.

Tekli Statik IP AYLIK ÜCRET
TL
Tekli Statik IP TL9,9

Fiyatlara %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.

Hemen Avantajlı bir TTNET Kampanyasına katılın, taahhüt süreniz boyunca tarife ücret düzenlemelerinden etkilenmeyin.

Kurumsal

KKampanyalı müşterilerimiz, taahhüt süreleri boyunca internet tarife ücretlerindeki artıştan etkilenmeyeceklerdir.

SATIŞA KAPALI PAKETLER

İNTERNET PAKETLERİ AYLIK PAKET ÜCRETİ TL
NET4 Başlangıç TL41
NET4 Ekonomik TL47
NET4 Profesyonel TL56
NET6 Başlangıç TL44
NET6 Ekonomik TL50
NET12 Başlangıç TL56
NET12 Ekonomik TL62
NETLİMİTSİZ Başlangıç TL78
NETLİMİTSİZ Profesyonel TL93
NETLİMİTSİZ Profesyonel Ekstra TL113
NETLİMİTSİZ 75 GB AKN Başlangıç TL81
NETLİMİTSİZ 75 GB AKN Profesyonel TL96
NETLİMİTSİZ Plus Başlangıç TL98
NETLİMİTSİZ Plus Profesyonel Ekstra TL133
8 Mbps Limitsiz Başlangıç TL134
8LİMİTSİZ Profesyonel Ekstra TL169

Fiyatlara %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.

SATIŞA AÇIK PAKETLER

İNTERNET PAKETLERİ AYLIK PAKET ÜCRETİ
TL
ULTRANET6 Başlangıç TL46
Akıllı Kota ULTRANET16 Başlangıç TL64
ULTRANET LİMİTSİZ Başlangıç (50 GB AKN) TL80
ULTRANET LİMİTSİZ Profesyonel (50 GB AKN) TL95
ULTRANET LİMİTSİZ Başlangıç (75 GB AKN) TL83
ULTRANET LİMİTSİZ Profesyonel (75 GB AKN) TL98
ULTRANET LİMİTSİZ Plus Başlangıç TL100
ULTRANET LİMİTSİZ Plus Profesyonel TL115
16LİMİTSİZ Başlangıç TL190

Fiyatlara %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.

SATIŞA KAPALI PAKETLER

​ >
İNTERNET PAKETLERİ AYLIK PAKET ÜCRETİ
TL
ULTRANET12 Başlangıç TL57

Fiyatlara %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.

SATIŞA AÇIK PAKETLER

İNTERNET PAKETLERİ AYLIK PAKET ÜCRETİ
TL
HİPERNET6 Başlangıç TL49
HİPERNET6 Ekonomik TL55
HİPERNET LİMİTSİZ Başlangıç 35 GB AKN
(24 Mbps'ye Kadar)
TL78
HİPERNET LİMİTSİZ Başlangıç
(24 Mbps'ye Kadar)
TL85
HİPERNET LİMİTSİZ Profesyonel
(24 Mbps'ye Kadar)
TL100
HİPERNET LİMİTSİZ Profesyonel Ekstra
(20 Mbps'ye Kadar)
TL169

Fiyatlara %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.

SATIŞA KAPALI PAKETLER

İNTERNET PAKETLERİ AYLIK PAKET ÜCRETİ
TL
HİPERNET Limitsiz Profesyonel Ekstra
(32 Mbps'ye kadar)
TL133
HİPERNET Limitsiz Profesyonel Ekstra
(50 Mbps'ye kadar)
TL149
TTNET HİPERNET Limitsiz Profesyonel Ekstra
(100 Mbps'ye kadar)
TL169
TTNET HİPERNET Limitsiz Profesyonel Ekstra
(16 Mbps)
TL143
TTNET HİPERNET Limitsiz Profesyonel Ekstra
(32 Mbps)
TL173

Fiyatlara %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.

Altyapısı ve koşulları uygun olan TTNET müşterilerinin HİPERNET Paketlerine taşınması halinde geçerli olan ücretleri göstermektedir.

İNTERNET PAKETLERİ AYLIK PAKET ÜCRETİ TL
HİPERNET4 Başlangıç TL41
HİPERNET4 Ekonomik TL47
HİPERNET4 Profesyonel TL56
HİPERNET6 Başlangıç TL44
HİPERNET6 Ekonomik TL50
HİPERNET12 Başlangıç TL56
HİPERNET12 Ekonomik TL62
HİPERNET Limitsiz Başlangıç
(20 Mbps'ye kadar)
TL78
HİPERNET Limitsiz Profesyonel
(20 Mbps'ye kadar)
TL93
HİPERNET Limitsiz Profesyonel Ekstra
(50 Mbps'ye kadar)
TL149
HİPERNET Limitsiz Profesyonel Ekstra
(100 Mbps'ye kadar)
TL169

Fiyatlara %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.

SATIŞA AÇIK PAKETLER

İNTERNET PAKETLERİ AYLIK PAKET ÜCRETİ
TL
TTNET FİBERNET FULLİMİTSİZ Başlangıç
(24 Mbps'e kadar)
TL236
TTNET FİBERNET FULLİMİTSİZ Ekonomik
(35 Mbps'e kadar)
TL292
TTNET FİBERNET FULLİMİTSİZ Profesyonel
(50 Mbps'e kadar)
TL381
TTNET FİBERNET FULLİMİTSİZ Profesyonel Ekstra
(100 Mbps'e kadar)
TL551

Fiyatlara %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.

FİBERNET FULLİMİTSİZ PAKETLER

İNTERNET PAKETLERİ AYLIK PAKET ÜCRETİ
TL
TTNET FİBERNET4 Başlangıç TL41
TTNET FİBERNET4 Ekonomik TL47
TTNET FİBERNET4 Profesyonel TL56
TTNET FİBERNET6 Başlangıç TL44
TTNET FİBERNET6 Ekonomik TL50
TTNET FİBERNET12 Başlangıç TL56
TTNET FİBERNET12 Ekonomik TL62
TTNET FİBERNET Limitsiz Profesyonel - 25 GB AKN
(20 Mbps'ye kadar)
TL84
TTNET FİBERNET LİMİTSİZ Başlangıç
(20 Mbps'e kadar)
TL78
TTNET FİBERNET LİMİTSİZ Profesyonel
(20 Mbps'e kadar)
TL93
TTNET FİBERNET LİMİTSİZ Profesyonel Ekstra
(50 Mbps'e kadar)
TL149
TTNET FİBERNET LİMİTSİZ Profesyonel Ekstra
(100 Mbps'e kadar)
TL169

Fiyatlara %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.

SATIŞA KAPALI PAKETLER

İNTERNET PAKETLERİ AYLIK PAKET ÜCRETİ
TL
1 Mbps 4GB Ekonomik (Esnaf) TL43
1 Mbps 4GB Profesyonel (Esnaf Ekstra) TL52
1LİMİTSİZ Profesyonel TL84
4LİMİTSİZ Profesyonel Ekstra TL149

Fiyatlara %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.

TİVİBU EV PAKET FİYATLARI AYLIK PAKET ÜCRETİ TL
TL
Maxi Paket SD TL17,9
Maxi Paket HD TL22,9
Sinema Paketi SD TL27,9
Sinema Paketi HD TL32,9
Dizi Paketi SD TL27,9
Dizi Paketi HD TL32,9
Belgesel Paketi SD TL27,9
Belgesel Paketi HD TL32,9
Full Paket SD TL37,9
Full Paket HD TL42,9

Fiyatlara %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.

Tekli Statik IP AYLIK ÜCRET
TL
Tekli Statik IP TL9,9

Fiyatlara %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.

Hemen Avantajlı bir TTNET Kampanyasına katılın, taahhüt süreniz boyunca tarife ücret düzenlemelerinden etkilenmeyin.Kampanyalı müşterilerimiz, taahhüt süreleri boyunca internet tarife ücretlerindeki artıştan etkilenmeyeceklerdir.

İNTERNET PAKETLERİAYLIK PAKET ÜCRETİ
TL
1 Mbps 1 GB28
4 Mbps 1 GB28
1 Mbps 2 GB32

Fiyatlara %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.

SATIŞA KAPALI PAKETLER

İNTERNET PAKETLERİAYLIK PAKET ÜCRETİ
TL
NET438
NET4 Plus/Plus240
NET641
NET1253
NETLİMİTSİZ (50 GB AKN)84
NETLİMİTSİZ (75 GB AKN)90
NETLİMİTSİZ Plus (100 GB AKN)97
8 Mbps Limitsiz133

Fiyatlara %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.

SATIŞA AÇIK PAKETLER

İNTERNET PAKETLERİAYLIK PAKET ÜCRETİ
TL
ULTRANET643
ULTRANET16 Akıllı Kota61
ULTRANET LİMİTSİZ (50 GB AKN)86
ULTRANET LİMİTSİZ (75 GB AKN)92
ULTRANET LİMİTSİZ Plus (100 GB AKN)99

Fiyatlara %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.

SATIŞA KAPALI PAKETLER

​ >
İNTERNET PAKETLERİAYLIK PAKET ÜCRETİ
TL
ULTRANET542
ULTRANET1254

Fiyatlara %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.

SATIŞA AÇIK PAKETLER

İNTERNET PAKETLERİAYLIK PAKET ÜCRETİ
TL
HİPERNET443
HİPERNET646
HİPERNET1255
HİPERNET LİMİTSİZ (24 Mbps'e kadar) (35 GB AKN)86
HİPERNET LİMİTSİZ (24 Mbps'e kadar) (50 GB AKN)88
HİPERNET LİMİTSİZ (24 Mbps'e kadar) (75 GB AKN)94
HİPERNET LİMİTSİZ (24 Mbps'e kadar) (100 GB AKN)101
HİPERNET LİMİTSİZ (35 Mbps'e kadar) (100 GB AKN)106
HİPERNET LİMİTSİZ (50 Mbps'e kadar) (200 GB)130
HİPERNET LİMİTSİZ (100 Mbps'e kadar) (200 GB AKN)140

Fiyatlara %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.

SATIŞA KAPALI PAKETLER

İNTERNET PAKETLERİAYLIK PAKET ÜCRETİ
TL
HİPERNET10 52
HİPERNET15 78
HİPERNET20 108
HİPERNET LİMİTSİZ (32 Mbps'e kadar) (50 GB AKN) 103
16 Mbps Limitsiz 137
32 Mbps Limitsiz 167

Fiyatlara %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.

Aşağıdaki paketler altyapısı ve koşulları uygun olan Türk Telekom evde internet müşterilerinin HİPERNET Paketlerine taşınması halinde geçerli olan ücretleri göstermektedir.

İNTERNET PAKETLERİAYLIK PAKET ÜCRETİ
TL
HİPERNET4 38
HİPERNET4 Plus 40
HİPERNET6 41
HİPERNET12 53
HİPERNET LİMİTSİZ (24 Mbps 'e Kadar) (75 GB AKN) 84
HİPERNET LİMİTSİZ (35 Mbps 'e Kadar) (100 GB AKN)106
HİPERNET LİMİTSİZ (50 Mbps 'e Kadar) (200 GB)130
HİPERNET LİMİTSİZ (100 Mbps 'e Kadar) (200 GB AKN)140

Fiyatlara %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.

SATIŞA AÇIK PAKETLER

İNTERNET PAKETLERİAYLIK PAKET ÜCRETİ
TL
TTNET FİBERNET443
TTNET FİBERNET646
TTNET FİBERNET1255
TTNET FİBERNET LİMİTSİZ (24 Mbps'e kadar) (35 GB AKN)86
TTNET FİBERNET LİMİTSİZ (24 Mbps'e kadar) (50 GB AKN)88
TTNET FİBERNET LİMİTSİZ (24 Mbps'e kadar) (75 GB AKN)94
TTNET FİBERNET LİMİTSİZ (24 Mbps'e kadar) (100 GB AKN)101
TTNET FİBERNET LİMİTSİZ (35 Mbps'e kadar) (100 GB AKN)106
TTNET FİBERNET LİMİTSİZ (50 Mbps'e kadar) (200 GB)130
TTNET FİBERNET LİMİTSİZ (100 Mbps'e kadar) (200 GB AKN)140

Fiyatlara %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.

FİBERNET FULLİMİTSİZ PAKETLER

İNTERNET PAKETLERİAYLIK PAKET ÜCRETİ
TL
TTNET FİBERNET FULLİMİTSİZ (24 Mbps'e kadar) 235
TTNET FİBERNET FULLİMİTSİZ (35 Mbps'e kadar) 285
TTNET FİBERNET FULLİMİTSİZ (50 Mbps'e kadar) 365
TTNET FİBERNET FULLİMİTSİZ (100 Mbps'e kadar) 515
TTNET FİBERNET FULLİMİTSİZ (1.000 Mbps'e kadar) 1115

Fiyatlara %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.

SATIŞA KAPALI PAKETLER

Altyapısı ve koşulları uygun olan Türk Telekom evde internet müşterilerinin FİBERNET Paketlerine taşınması halinde geçerli olan ücretleri göstermektedir.

İNTERNET PAKETLERİ AYLIK PAKET ÜCRETİ
TL
FİBERNET4 38
FİBERNET6 41
FİBERNET12 53
FİBERNET LİMİTSİZ (20 Mbps 'e Kadar) (25 GB AKN) 77
FİBERNET LİMİTSİZ (20 Mbps 'e Kadar) (75 GB AKN) 84
FİBERNET LİMİTSİZ (35 Mbps 'e Kadar) (100 GB AKN)106
FİBERNET LİMİTSİZ (50 Mbps 'e Kadar) (200 GB)130
FİBERNET LİMİTSİZ (100 Mbps 'e Kadar) (200 GB AKN)140

Fiyatlara %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.

İNTERNET PAKETLERİ GÜNLÜK PAKET ÜCRETİ
TL
FİBER HAZIRNET 5

Fiyatlara %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.

SATIŞA AÇIK PAKETLER

İNTERNET PAKETLERİAYLIK PAKET ÜCRETİ
TL
Sizinle 1 Mbps 1 GB18
Sizinle 1 Mbps 2 GB21
Sizinle ULTRANET629
Sizinle ULTRANET1639
Sizinle ULTRANET LİMİTSİZ (50 GB AKN)55
Sizinle ULTRANET LİMİTSİZ (75 GB AKN)57
Sizinle ULTRANET LİMİTSİZ Plus (100 GB AKN)70
Sizinle HİPERNET429
Sizinle HİPERNET632
Sizinle HİPERNET1238
Sizinle HİPERNET LİMİTSİZ (24 Mbps'e kadar) (35 GB AKN)51
Sizinle HİPERNET LİMİTSİZ (24 Mbps'e kadar) (50 GB AKN)55
Sizinle HİPERNET LİMİTSİZ (24 Mbps'e kadar) (75 GB AKN)58
Sizinle HİPERNET LİMİTSİZ (24 Mbps'e kadar) (100 GB AKN)61
Sizinle HİPERNET LİMİTSİZ (35 Mbps'e kadar)66
Sizinle HİPERNET LİMİTSİZ (50 Mbps'e kadar)81
Sizinle HİPERNET LİMİTSİZ (100 Mbps'e kadar)96
Sizinle FİBERNET429
Sizinle FİBERNET632
Sizinle FİBERNET1238
Sizinle FİBERNET LİMİTSİZ (24 Mbps'e kadar) (35 GB AKN)51
Sizinle FİBERNET LİMİTSİZ (24 Mbps'e kadar) (50 GB AKN)55
Sizinle FİBERNET LİMİTSİZ (24 Mbps'e kadar) (75 GB AKN)58
Sizinle FİBERNET LİMİTSİZ (24 Mbps'e kadar) (100 GB AKN)61
Sizinle FİBERNET LİMİTSİZ (35 Mbps'e kadar)66
Sizinle FİBERNET LİMİTSİZ (50 Mbps'e kadar)81
Sizinle FİBERNET LİMİTSİZ (100 Mbps'e kadar)96
Sizinle FİBERNET FULLİMİTSİZ (24 Mbps'e kadar)194
Sizinle FİBERNET FULLİMİTSİZ (35 Mbps'e kadar)236
Sizinle FİBERNET FULLİMİTSİZ (50 Mbps'e kadar)304
Sizinle FİBERNET FULLİMİTSİZ (100 Mbps'e kadar)432
Sizinle FİBERNET FULLİMİTSİZ (1.000 Mbps'e kadar)943

Fiyatlara %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.

SATIŞA KAPALI PAKETLER

İNTERNET PAKETLERİAYLIK PAKET ÜCRETİ
TL
Sizinle NET425
Sizinle NET4 Plus/Plus226
Sizinle NET627
Sizinle NET1237
Sizinle NETLİMİTSİZ (50 GB AKN)51
Sizinle NETLİMİTSİZ (75 GB AKN)55
Sizinle NETLİMİTSİZ Plus (100 GB AKN)68
Sizinle 8 Mbps Limitsiz96
Sizinle ULTRANET528
Sizinle ULTRANET1237,5
Sizinle HİPERNET1036
Sizinle HİPERNET1556
Sizinle HİPERNET2078
Sizinle HİPERNET LİMİTSİZ (32 Mbps'e kadar)69
Sizinle 16 Mbps Limitsiz99
Sizinle 32 Mbps Limitsiz122
Sizinle 1 Mbps 4 GB23
Sizinle 1 Mbps 4 GB Plus25
Sizinle 2 Mbps 4 GB27
Sizinle 1 Mbps 6 GB30
Sizinle 2 Mbps 6 GB38
Sizinle 1 Mbps Limitsiz46
Sizinle 2 Mbps Limitsiz66
Sizinle 4 Mbps Limitsiz81

Fiyatlara %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.

Altyapısı ve koşulları uygun olan Türk Telekom evde internet müşterilerinin HİPERNET / FİBERNET Paketlerine taşınması halinde geçerli olan ücretleri göstermektedir.

İNTERNET PAKETLERİAYLIK PAKET ÜCRETİ
TL
Sizinle HİPERNET427
Sizinle HİPERNET629
Sizinle HİPERNET1239
Sizinle HİPERNET LİMİTSİZ (20 Mbps'e kadar) (75 GB AKN)57
Sizinle FİBERNET427
Sizinle FİBERNET629
Sizinle FİBERNET1239
Sizinle FİBERNET LİMİTSİZ (20 Mbps'e kadar) (75 GB AKN)57

Fiyatlara %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.

SATIŞA AÇIK PAKETLER

İNTERNET PAKETLERİGÜNLÜK PAKET ÜCRETİ
TL
HAZIRNET - Günlük Ücret5

Fiyatlara %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.

SATIŞA KAPALI PAKETLER

İNTERNET PAKETLERİGÜNLÜK İNTERNET PAKET ÜCRETİ
TL
Günlük İnternet5

Fiyatlara %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.

İNTERNET PAKETLERİAYLIK PAKET ÜCRETİ
TL
1 Mbps 4 GB34
1 Mbps 4 GB Plus37
2 Mbps 4 GB41
1 Mbps 6 GB45
2 Mbps 6 GB54
BİRNET LİMİTSİZ68
1 Mbps Limitsiz68
2 Mbps Limitsiz93
4 Mbps Limitsiz113

Fiyatlara %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.

Kampanyalı müşterilerimiz, taahhüt süreleri boyunca internet tarife ücretlerindeki artıştan etkilenmeyeceklerdir.

​ ​
İNTERNET PAKETLERİAYLIK PAKET ÜCRETİ
TL
1 Mbps 1 GB26
4 Mbps 1 GB26
1 Mbps 2 GB30

Fiyatlara %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.

SATIŞA KAPALI PAKETLER

İNTERNET PAKETLERİAYLIK PAKET ÜCRETİ
TL
NET436
NET4 Plus/Plus238
NET639
NET1251
NETLİMİTSİZ (50 GB AKN)77
NETLİMİTSİZ (75 GB AKN)80
NETLİMİTSİZ Plus (100 GB AKN)91
8 Mbps Limitsiz133

Fiyatlara %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.

SATIŞA AÇIK PAKETLER

İNTERNET PAKETLERİAYLIK PAKET ÜCRETİ
TL
ULTRANET641
ULTRANET16 Akıllı Kota59
ULTRANET LİMİTSİZ (50 GB AKN)79
ULTRANET LİMİTSİZ (75 GB AKN)82
ULTRANET LİMİTSİZ Plus (100 GB AKN)93

Fiyatlara %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.

SATIŞA KAPALI PAKETLER

​ >
İNTERNET PAKETLERİAYLIK PAKET ÜCRETİ
TL
ULTRANET540
ULTRANET1252

Fiyatlara %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.

SATIŞA AÇIK PAKETLER

İNTERNET PAKETLERİAYLIK PAKET ÜCRETİ
TL
HİPERNET441
HİPERNET644
HİPERNET1253
HİPERNET LİMİTSİZ (24 Mbps'e kadar) (35 GB AKN)77
HİPERNET LİMİTSİZ (24 Mbps'e kadar) (50 GB AKN)81
HİPERNET LİMİTSİZ (24 Mbps'e kadar) (75 GB AKN)84
HİPERNET LİMİTSİZ (24 Mbps'e kadar) (100 GB AKN)88
HİPERNET LİMİTSİZ (35 Mbps'e kadar)93
HİPERNET LİMİTSİZ (50 Mbps'e kadar)113
HİPERNET LİMİTSİZ (100 Mbps'e kadar)133

Fiyatlara %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.

SATIŞA KAPALI PAKETLER

İNTERNET PAKETLERİAYLIK PAKET ÜCRETİ
TL
HİPERNET10 50
HİPERNET15 76
HİPERNET20 106
HİPERNET LİMİTSİZ (32 Mbps'e kadar) 97
16 Mbps Limitsiz 137
32 Mbps Limitsiz 167

Fiyatlara %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.

Aşağıdaki paketler altyapısı ve koşulları uygun olan Türk Telekom evde internet müşterilerinin HİPERNET Paketlerine taşınması halinde geçerli olan ücretleri göstermektedir.

İNTERNET PAKETLERİAYLIK PAKET ÜCRETİ
TL
HİPERNET4 36
HİPERNET4 Plus 38
HİPERNET6 39
HİPERNET12 51
HİPERNET LİMİTSİZ (24 Mbps 'e Kadar) (75 GB AKN) 77
HİPERNET LİMİTSİZ (35 Mbps 'e Kadar) 93
HİPERNET LİMİTSİZ (50 Mbps 'e Kadar) 113
HİPERNET LİMİTSİZ (100 Mbps 'e Kadar) 133

Fiyatlara %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.

SATIŞA AÇIK PAKETLER

İNTERNET PAKETLERİAYLIK PAKET ÜCRETİ
TL
TTNET FİBERNET441
TTNET FİBERNET644
TTNET FİBERNET1253
TTNET FİBERNET LİMİTSİZ (24 Mbps'e kadar) (35 GB AKN)77
TTNET FİBERNET LİMİTSİZ (24 Mbps'e kadar) (50 GB AKN)81
TTNET FİBERNET LİMİTSİZ (24 Mbps'e kadar) (75 GB AKN)84
TTNET FİBERNET LİMİTSİZ (24 Mbps'e kadar) (100 GB AKN)88
TTNET FİBERNET LİMİTSİZ (35 Mbps'e kadar)93
TTNET FİBERNET LİMİTSİZ (50 Mbps'e kadar)113
TTNET FİBERNET LİMİTSİZ (100 Mbps'e kadar)133

Fiyatlara %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.

FİBERNET FULLİMİTSİZ PAKETLER

İNTERNET PAKETLERİAYLIK PAKET ÜCRETİ
TL
TTNET FİBERNET FULLİMİTSİZ (24 Mbps'e kadar) 235
TTNET FİBERNET FULLİMİTSİZ (35 Mbps'e kadar) 285
TTNET FİBERNET FULLİMİTSİZ (50 Mbps'e kadar) 365
TTNET FİBERNET FULLİMİTSİZ (100 Mbps'e kadar) 515
TTNET FİBERNET FULLİMİTSİZ (1.000 Mbps'e kadar) 1115

Fiyatlara %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.

SATIŞA KAPALI PAKETLER

Altyapısı ve koşulları uygun olan Türk Telekom evde internet müşterilerinin FİBERNET Paketlerine taşınması halinde geçerli olan ücretleri göstermektedir.

İNTERNET PAKETLERİ AYLIK PAKET ÜCRETİ
TL
FİBERNET4 36
FİBERNET6 39
FİBERNET12 51
FİBERNET LİMİTSİZ (20 Mbps 'e Kadar) (25 GB AKN) 68
FİBERNET LİMİTSİZ (20 Mbps 'e Kadar) (75 GB AKN) 77
FİBERNET LİMİTSİZ (35 Mbps 'e Kadar) 93
FİBERNET LİMİTSİZ (50 Mbps 'e Kadar) 113
FİBERNET LİMİTSİZ (100 Mbps 'e Kadar) 133

Fiyatlara %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.

İNTERNET PAKETLERİ GÜNLÜK PAKET ÜCRETİ
TL
FİBER HAZIRNET 3

Fiyatlara %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.

SATIŞA AÇIK PAKETLER

İNTERNET PAKETLERİAYLIK PAKET ÜCRETİ
TL
Sizinle 1 Mbps 1 GB18
Sizinle 1 Mbps 2 GB21
Sizinle ULTRANET629
Sizinle ULTRANET1639
Sizinle ULTRANET LİMİTSİZ (50 GB AKN)55
Sizinle ULTRANET LİMİTSİZ (75 GB AKN)57
Sizinle ULTRANET LİMİTSİZ Plus (100 GB AKN)70
Sizinle HİPERNET429
Sizinle HİPERNET632
Sizinle HİPERNET1238
Sizinle HİPERNET LİMİTSİZ (24 Mbps'e kadar) (35 GB AKN)51
Sizinle HİPERNET LİMİTSİZ (24 Mbps'e kadar) (50 GB AKN)55
Sizinle HİPERNET LİMİTSİZ (24 Mbps'e kadar) (75 GB AKN)58
Sizinle HİPERNET LİMİTSİZ (24 Mbps'e kadar) (100 GB AKN)61
Sizinle HİPERNET LİMİTSİZ (35 Mbps'e kadar)66
Sizinle HİPERNET LİMİTSİZ (50 Mbps'e kadar)81
Sizinle HİPERNET LİMİTSİZ (100 Mbps'e kadar)96
Sizinle FİBERNET429
Sizinle FİBERNET632
Sizinle FİBERNET1238
Sizinle FİBERNET LİMİTSİZ (24 Mbps'e kadar) (35 GB AKN)51
Sizinle FİBERNET LİMİTSİZ (24 Mbps'e kadar) (50 GB AKN)55
Sizinle FİBERNET LİMİTSİZ (24 Mbps'e kadar) (75 GB AKN)58
Sizinle FİBERNET LİMİTSİZ (24 Mbps'e kadar) (100 GB AKN)61
Sizinle FİBERNET LİMİTSİZ (35 Mbps'e kadar)66
Sizinle FİBERNET LİMİTSİZ (50 Mbps'e kadar)81
Sizinle FİBERNET LİMİTSİZ (100 Mbps'e kadar)96
Sizinle FİBERNET FULLİMİTSİZ (24 Mbps'e kadar)194
Sizinle FİBERNET FULLİMİTSİZ (35 Mbps'e kadar)236
Sizinle FİBERNET FULLİMİTSİZ (50 Mbps'e kadar)304
Sizinle FİBERNET FULLİMİTSİZ (100 Mbps'e kadar)432
Sizinle FİBERNET FULLİMİTSİZ (1.000 Mbps'e kadar)943

Fiyatlara %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.

SATIŞA KAPALI PAKETLER

İNTERNET PAKETLERİAYLIK PAKET ÜCRETİ
TL
Sizinle NET425
Sizinle NET4 Plus/Plus226
Sizinle NET627
Sizinle NET1237
Sizinle NETLİMİTSİZ (50 GB AKN)51
Sizinle NETLİMİTSİZ (75 GB AKN)55
Sizinle NETLİMİTSİZ Plus (100 GB AKN)68
Sizinle 8 Mbps Limitsiz96
Sizinle ULTRANET528
Sizinle ULTRANET1237,5
Sizinle HİPERNET1036
Sizinle HİPERNET1556
Sizinle HİPERNET2078
Sizinle HİPERNET LİMİTSİZ (32 Mbps'e kadar)69
Sizinle 16 Mbps Limitsiz99
Sizinle 32 Mbps Limitsiz122
Sizinle 1 Mbps 4 GB23
Sizinle 1 Mbps 4 GB Plus25
Sizinle 2 Mbps 4 GB27
Sizinle 1 Mbps 6 GB30
Sizinle 2 Mbps 6 GB38
Sizinle 1 Mbps Limitsiz46
Sizinle 2 Mbps Limitsiz66
Sizinle 4 Mbps Limitsiz81

Fiyatlara %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.

Altyapısı ve koşulları uygun olan Türk Telekom evde internet müşterilerinin HİPERNET / FİBERNET Paketlerine taşınması halinde geçerli olan ücretleri göstermektedir.

İNTERNET PAKETLERİAYLIK PAKET ÜCRETİ
TL
Sizinle HİPERNET427
 Sizinle HİPERNET629
 Sizinle HİPERNET1239
 Sizinle HİPERNET LİMİTSİZ (20 Mbps'e kadar) (75 GB AKN)57
 Sizinle FİBERNET427
 Sizinle FİBERNET629
 Sizinle FİBERNET1239
 Sizinle FİBERNET LİMİTSİZ (20 Mbps'e kadar) (75 GB AKN)57

Fiyatlara %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.

SATIŞA AÇIK PAKETLER

İNTERNET PAKETLERİGÜNLÜK PAKET ÜCRETİ
TL
HAZIRNET - Günlük Ücret3

Fiyatlara %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.

SATIŞA KAPALI PAKETLER

İNTERNET PAKETLERİGÜNLÜK İNTERNET PAKET ÜCRETİ
TL
Günlük İnternet3

Fiyatlara %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.

İNTERNET PAKETLERİAYLIK PAKET ÜCRETİ
TL
1 Mbps 4 GB32
1 Mbps 4 GB Plus35
2 Mbps 4 GB39
1 Mbps 6 GB43
2 Mbps 6 GB52
BİRNET LİMİTSİZ68
1 Mbps Limitsiz68
2 Mbps Limitsiz93
4 Mbps Limitsiz113

Fiyatlara %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.


Giriş Paketleri

İNTERNET PAKETLERİ AYLIK PAKET ÜCRETİ
​TL​
KOTA AŞIM ÜC​RETİ
TL/MB
AYLIK MAKSİMUM İNTERNET ERİŞİM ÜCRETİ
TL
​1 Mbps 1GB TL22,9 TL0,015625 TL73
1 Mbps 2GB TL26,9 TL0,015625 TL73
4 Mbps 1 GB* TL22,9 TL0,015625 TL73

Fiyatlara %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.

*İlk 12 ay boyunca bağlantı hızı 4 Mbps olacaktır, 12 ay sonrasında 1 Mbps olacaktır.

NET ve ADSL Paketleri

SATIŞA AÇIK PAKETLER

İNTERNET PAKETLERİ AYLIK PAKET ÜCRETİ
TL
KOTA AŞIM ÜCRETİ
TL/MB
AYLIK MAKSİMUM İNTERNET ERİŞİM ÜCRETİ
TL
NET4 TL32 TL0,012451 TL105
NET6 TL35 TL0,012451 TL105
NET12 TL47 TL0,012451 TL105
NETLİMİTSİZ TL67--
NETLİMİTSİZ Plus TL97--
8LİMİTSİZ TL123--

Fiyatlara %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.

SATIŞA KAPALI PAKETLER

İNTERNET PAKETLERİ AYLIK PAKET ÜCRETİ
TL
KOTA AŞIM ÜCRETİ
TL/MB
AYLIK MAKSİMUM İNTERNET ERİŞİM ÜCRETİ
TL
​NET4 Plus / Plus2 TL34 TL0,012451 TL105
TTNET Yazlık İnternet NET4 2 Aylık TL69 TL0,012451 TL105
TTNET Yazlık İnternet NET4 3 Aylık TL99 TL0,012451 TL105
TTNET Yazlık İnternet NET6 2 Aylık TL89 TL0,012451 TL105
TTNET Yazlık İnternet NET6 3 Aylık TL129 TL0,012451 TL105

Fiyatlara %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.

ULTRANET Paketleri

SATIŞA AÇIK PAKETLER

İNTERNET PAKETLERİ AYLIK PAKET ÜCRETİ
TL
KOTA AŞIM ÜCRETİ
TL/MB
AYLIK MAKSİMUM İNTERNET ERİŞİM ÜCRETİ
TL
ULTRANET LİMİTSİZ TL72--

Fiyatlara %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.

SATIŞA KAPALI PAKETLER

İNTERNET PAKETLERİ AYLIK PAKET ÜCRETİ
TL
KOTA AŞIM ÜCRETİ
TL/MB
AYLIK MAKSİMUM İNTERNET ERİŞİM ÜCRETİ
TL
ULTRANET5 TL36 TL0,012451 TL116

Fiyatlara %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.

HİPERNET Paketleri

SATIŞA AÇIK PAKETLER

İNTERNET PAKETLERİ AYLIK PAKET ÜCRETİ
TL
KOTA AŞIM ÜCRETİ
TL/MB
AYLIK MAKSİMUM İNTERNET ERİŞİM ÜCRETİ
TL
​HİPERNET4 TL37 TL0,012451 TL105
HİPERNET6 TL40 TL0,012451 TL105
HİPERNET12 TL48 TL0,012451 TL105
HİPERNET LİMİTSİZ
(20 Mbps'e kadar)
TL73--
HİPERNET LİMİTSİZ
(35 Mbps'e kadar)
TL83--
HİPERNET LİMİTSİZ
(50 Mbps'e kadar)
TL103--
HİPERNET LİMİTSİZ
(100 Mbps'e kadar)
TL123--

Fiyatlara %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.

SATIŞA KAPALI PAKETLER

İNTERNET PAKETLERİ AYLIK PAKET ÜCRETİ
TL
KOTA AŞIM ÜCRETİ
TL/MB
AYLIK MAKSİMUM İNTERNET ERİŞİM ÜCRETİ
TL
HİPERNET10
(32 Mbps'e kadar)
TL46 TL0,012451 TL127
HİPERNET15
(50 Mbps'e kadar)
TL72 TL0,012451 TL170
HİPERNET20
(100 Mbps'e kadar)
TL102 TL0,012451 TL234
HİPERNET LİMİTSİZ
(32 Mbps'e kadar)
TL87--
HİPERNET LİMİTSİZ
(16 Mbps)
TL127--
HİPERNET LİMİTSİZ
(32 Mbps)
TL157--
Aşağıdaki paketler altyapısı ve koşulları uygun olan TTNET müşterilerinin Hipernet Paketlerine taşınması halinde geçerli olan ücretleri göstermektedir.
HİPERNET4 TL32 TL0,012451 TL105
HİPERNET6 TL35 TL0,012451 TL105
HİPERNET12 TL47 TL0,012451 TL105
HİPERNET LİMİTSİZ
(20 Mbps'e kadar)
TL67--

Fiyatlara %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.

FİBERNET Paketleri

SATIŞA AÇIK PAKETLER

İNTERNET PAKETLERİ AYLIK PAKET ÜCRETİ
TL
KOTA AŞIM ÜCRETİ
TL/MB
AYLIK MAKSİMUM İNTERNET ERİŞİM ÜCRETİ
TL
​TTNET FİBERNET4 TL37 TL0,012451 TL105
TTNET FİBERNET6 TL40 TL0,012451 TL105
TTNET FİBERNET12 TL48 TL0,012451 TL105
TTNET FİBERNET LİMİTSİZ
(20 Mbps'e kadar)
TL73--
TTNET FİBERNET LİMİTSİZ
(35 Mbps'e kadar)
TL83--
TTNET FİBERNET LİMİTSİZ
(50 Mbps'e kadar)
TL103--
TTNET FİBERNET LİMİTSİZ
(100 Mbps'e kadar)
TL123--

Fiyatlara %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.

FİBERNET FULLİMİTSİZ PAKETLER

İNTERNET PAKETLERİ AYLIK PAKET ÜCRETİ
TL
KOTA AŞIM ÜCRETİ
TL/MB
AYLIK MAKSİMUM İNTERNET ERİŞİM ÜCRETİ
TL
TTNET FİBERNET FULLİMİTSİZ
(20 Mbps'e kadar)
TL223
TTNET FİBERNET FULLİMİTSİZ
(35 Mbps'e kadar)
TL273--
TTNET FİBERNET FULLİMİTSİZ
(50 Mbps'e kadar)
TL353--
TTNET FİBERNET FULLİMİTSİZ
(100 Mbps'e kadar)
TL503--
TTNET FİBERNET FULLİMİTSİZ
(1.000 Mbps'e kadar)
TL1103--

Fiyatlara %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.

SATIŞA KAPALI PAKETLER

İNTERNET PAKETLERİ AYLIK PAKET ÜCRETİ
TL
KOTA AŞIM ÜCRETİ
TL/MB
AYLIK MAKSİMUM İNTERNET ERİŞİM ÜCRETİ
TL
TTNET FİBERNET4 TL32 TL0,012451 TL105
TTNET FİBERNET6 TL35 TL0,012451 TL105
TTNET FİBERNET12 TL47 TL0,012451 TL105
TTNET FİBERNET LİMİTSİZ
(20 Mbps'e kadar)
TL67--
TTNET FİBERNET LİMİTSİZ
(35 Mbps'e kadar)
TL83--
TTNET FİBERNET LİMİTSİZ
(50 Mbps'e kadar)
TL103--
TTNET FİBERNET LİMİTSİZ
(100 Mbps'e kadar)
TL123--

Fiyatlara %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.

Altyapısı ve koşulları uygun olan TTNET müşterilerinin Fibernet Paketlerine taşınması halinde geçerli olan ücretleri göstermektedir.

TTNET Sizinle Paketleri

SATIŞA AÇIK PAKETLER

İNTERNET PAKETLERİ AYLIK PAKET ÜCRETİ
TL
KOTA AŞIM ÜCRETİ
TL/MB
AYLIK MAKSİMUM İNTERNET ERİŞİM ÜCRETİ
TL
TTNET Sizinle 1 Mbps 1GB TL17 TL0,011474 TL73
TTNET Sizinle 1 Mbps 2GB TL20 TL0,011474 TL73
TTNET Sizinle NET4 TL23,5 TL0,009277 TL105
TTNET Sizinle NET6 TL26 TL0,009277 TL105
TTNET Sizinle NETLİMİTSİZ TL48--
TTNET Sizinle FİBERNET4 TL28 TL0,009277 TL105
TTNET Sizinle FİBERNET6 TL31 TL0,009277 TL105
TTNET Sizinle FİBERNET12 TL37 TL0,009277 TL105
TTNET Sizinle FİBERNET LİMİTSİZ
(20 Mbps'e kadar)
TL55--
TTNET Sizinle FİBERNET LİMİTSİZ
(35 Mbps'e kadar)
TL63--
TTNET Sizinle FİBERNET LİMİTSİZ
(50 Mbps'e kadar)
TL78--
TTNET Sizinle FİBERNET LİMİTSİZ
(100 Mbps'e kadar)
TL93--
TTNET Sizinle FİBERNET FULLİMİTSİZ
(20 Mbps'e kadar)
TL190--
TTNET Sizinle FİBERNET FULLİMİTSİZ
(35 Mbps'e kadar)
TL232--
TTNET Sizinle FİBERNET FULLİMİTSİZ
(50 Mbps'e kadar)
TL300--
TTNET Sizinle FİBERNET FULLİMİTSİZ
(100 Mbps'e kadar)
TL428--

Fiyatlara %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.

SATIŞA KAPALI PAKETLER

İNTERNET PAKETLERİ AYLIK PAKET ÜCRETİ
TL
KOTA AŞIM ÜCRETİ
TL/MB
AYLIK MAKSİMUM İNTERNET ERİŞİM ÜCRETİ
TL
TTNET Sizinle FİBERNET4 TL23,5 TL0,009277 TL105
TTNET Sizinle FİBERNET6 TL26 TL0,009277 TL105
TTNET Sizinle FİBERNET12 TL36 TL0,009277 TL105
TTNET Sizinle FİBERNET LİMİTSİZ
(20 Mbps'e kadar)
TL48--

Fiyatlara %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.

Diğer Paketler

İNTERNET PAKETLERİ AYLIK PAKET ÜCRETİ
TL
KOTA AŞIM ÜCRETİ
TL/MB
AYLIK MAKSİMUM İNTERNET ERİŞİM ÜCRETİ
TL
​1 Mbps 4GB TL28,81 TL0,012451 TL105
1 Mbps 4GB Plus TL32 TL0,012451 TL105
2 Mbps 4GB TL35 TL0,012451 TL105
1 Mbps 6GB TL39,07 TL0,012451 TL105
2 Mbps 6GB TL48,31 TL0,012451 TL105
1LİMİTSİZ TL58--
2LİMİTSİZ TL83--
4LİMİTSİZ TL103--

Fiyatlara %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.

Ödenmemiş fatura borcunuzdan dolayı hattınızın kapatılarak erişime kısıtlanması halinde, erişimin kısıtlanmasını takip eden ayda 19 TL (vergiler dahil) Hizmet Kapama Bedeli faturanıza yansıtılacaktır.​​ ​