VİNİL BANT ALIMI

*Türk Telekom yukarıdaki ürünlerde ve miktarlarda değişiklik yapma hakkına sahiptir.

TÜRK TELEKOMÜNİKASYON A.Ş.’DEN
VİNİL BANT ALIMIDIR.
İhalenin Konusu ve İletişim BilgileriTürk Telekom ihtiyacı için 170.000 Adet Vinil Bant alımıdır.
*Türk Telekom yukarıdaki ürünlerde ve miktarlarda değişiklik yapma hakkına sahiptir.​
İhaleyi Yapan Birimin Adı ve AdresiTürk Telekomünikasyon A.Ş Satınalma Direktörlüğü
Sabit Erişim Satınalma Müdürlüğü
Turgut Özal Bulvarı Aydınlıkevler 06103 ANKARA
İhale Katılım Şekliİhaleye katılmak isteyen İsteklilerin 17.07.2023 Tarih Saat 12:00’ a kadar guler.turan@turktelekom.com.tr adresine mail atarak ihale dokümanları için başvuru yapması gerekmektedir. Başvuru süreci sonrası ihaleye katılacak firmalar ayrıca bilgilendirilecektir.
İhale Usulüİlanlı Alım Usulü
İhaleye Katılabilecek OlanlarBu ihaleye, İhale Dokümanında belirtilen şartları taşıyan yurtiçi istekliler katılabilir.
İhaleye Katılamayacak OlanlarTürk Telekom Grubunda görev yaptıkları sürece, Yönetim, İcra ve Denetim Kurulu Üyeleri ile Türk Telekom Grubunun diğer tüm çalışanları ve ayrıca ilgili mevzuatı uyarınca kamu İhalelerine katılmaktan yasaklı olanlar İhalelere katılamazlar. Katıldıkları takdirde teklifleri değerlendirmeye alınmaz, sehven değerlendirmeye alınır ve İhale üzerinde kalır ise İhale iptal edilir ve geçici veya kesin teminatı gelir kaydedilir. Türk Telekom’un zararı bulunduğu takdirde istekliden ayrıca tahsil edilir.
Türk Telekomünikasyon A.Ş. ihale tarihini tamamen kendi takdirinde olmak üzere her hangi bir sebep göstermeden daha sonraki bir tarihe ertelemekte; ihaleyi yapıp yapmamakta, Sözleşmenin imzalanmasından önceki herhangi bir aşamada ihaleyi iptal etmekte serbesttir.​