YENİLENMİŞ CISCO CPE TEDARİK İHALESİ

TÜRK TELEKOMÜNİKASYON A.Ş.’DEN
YENİLENMİŞ CISCO CPE TEDARİK İHALESİ
İhalenin Konusu ve İletişim BilgileriTürk Telekom Kurumsal Müşterilerine sunulan, MPLS altyapısı üzerinden verilen VPN servisinde uç cihaz olarak kullanılmak üzere, refurbished durumda olan router ve switch modelleri temin edilecektir.
İhaleyi Yapan Birimin Adı ve AdresiTürk Telekomünikasyon A.Ş Satınalma Direktörlüğü
Network Sistemleri Satınalma Müdürlüğü
Turgut Özal Bulvarı, Aydınlıkevler, 06103 ANKARA
İhale Katılım Şekliİhaleye katılmak isteyen isteklilerin ihale tarihinden en geç bir gün öncesine kadar duygu.asik@turktelekom.com.tr adresine e-mail göndererek ihale dokümanlarını talep etmesi gerekmektedir. Başvuru süreci sonrası ihaleye katılacak firmalar ayrıca bilgilendirilecektir.
İhale Usulüİlanlı Alım Usulü
İhale Tarih ve Saati25.07.2023, saat 14.00
İhaleye Katılabilecek OlanlarBu ihaleye, İhale Dokümanında belirtilen şartları taşıyan yurtiçi istekliler katılabilir.
İhaleye Katılamayacak OlanlarTürk Telekom Grubunda görev yaptıkları sürece, Yönetim, İcra ve Denetim Kurulu Üyeleri ile Türk Telekom Grubunun diğer tüm çalışanları ve ayrıca ilgili mevzuatı uyarınca kamu İhalelerine katılmaktan yasaklı olanlar İhalelere katılamazlar. Katıldıkları takdirde teklifleri değerlendirmeye alınmaz, sehven değerlendirmeye alınır ve İhale üzerinde kalır ise İhale iptal edilir ve geçici veya kesin teminatı gelir kaydedilir. Türk Telekom’un zararı bulunduğu takdirde istekliden ayrıca tahsil edilir.
Türk Telekomünikasyon A.Ş. ihale tarihini tamamen kendi takdirinde olmak üzere herhangi bir sebep göstermeden daha sonraki bir tarihe ertelemekte; ihaleyi yapıp yapmamakta, Sözleşmenin imzalanmasından önceki herhangi bir aşamada ihaleyi iptal etmekte serbesttir.​​