Online İşlemler

Türk Telekom Ev Telefonu Online İşlemler ile yapabileceğiniz işlemler ve sunduğu hizmetler ile hayatınızı kolaylaştırın.
Türk Telekom Ev Telefonu Online İşlemler ile yapabileceğiniz işlemler ve sunduğumuz hizmetler;
Fatura İşlemleri (Kredi Kartı/BKM Express ile Fatura Ödeme, Fatura Görüntüleme, E-Fatura’ya Geçiş, Talimat İşlemleri, Fatura Üst Sınırı Belirleme)
Güncel Fatura Sorgulama
Yasal Takip Faturaları
Görüşme ve Fatura Detayları
Kalan Dakikaları Görüntüleme
Nakil ve Numara Değişikliği gibi Abonelik Değişikliği İşlemleri
Yeni Telefon Başvurusu
Tarife Paketi Değişikliği
Arama Yönü ve Servis Ayarları
Tek Numara Servisi
Abonelik Evrakları Görüntüleme
Teknik Destek bölümünden Arıza Bildirimi ve Sorgulama
Aynı zamanda misafir işlemlerinden;
Fatura Sorgulama ve Kredi Kartı ile Mevcut ve Geçmiş Tarihli Fatura Ödeme
İnternet ve Ev Telefonu Faturaları
Yeni Telefon Başvurusu
Nakil Başvurusu
En Yakın Ofis ve Bayi Sorgulama
Bize Ulaşın Bölümünden Öneri, Bilgi, Teşekkür Bildirimi
​​​​
Hemen giriş yapmak için tıklayın.


Fatura görüşme detayına ulaşmak için Online İşlemler’e giriş yapmanız gerekmektedir.

Fatura İşlemlerim” ana menüsünden “Görüşme Detayları” alt menüsü tıklanarak dönem bazlı veya tarih aralığı ile sorgulama gerçekleştirebilirsiniz.

Online İşlemlere giriş yapmak için lütfen tıklayınız.​​​​​​​​​​​​​


Türk Telekom ile tüm işlemleriniz güvende!

Yüz Tanıma ile Giriş
Yüz Tanıma (Face ID) ile giriş özelliği bulunan cihazlar üzerinden Türk Telekom Uygulamasına parola gerektirmeden giriş yapma imkanı sunar.

Aktivasyon
Yüz Tanıma ile giriş ya​pabilmek için bir kereye mahsus aktivasyon yapılması gerekmektedir. Face ID özellikli cihaz üzerinden Online İşlemler Uygulamasına giriş yapıldıktan sonra otomatik olarak aktivasyon ekranına yönlendirme yapılır. Cihaz üzerinde kayıtlı yüz tanıma kimliği tanıtılarak aktivasyon işlemini tamamlanır.

Genel Bilgiler
Kullanıcıların yüz tanıma kimliği bilgisi cihazlarında saklanmakta olup Türk Telekom sistemlerine iletilmemektedir. Kayıtlı yüz tanıma kimliğinin kime ait olduğu bilgisini ancak cihaz sah​ibi bilebilir.

Telefon açılırken kullanılan cihaz şifresinin (passcode), kullanıcı dışında bir kişi tarafından bilinmesi durumunda; o kişi kullanıcı adına yüz tanıma kimliği oluşturabilir. Bu nedenle cihaz şifresi kimseyle paylaşılmamalı ve ele geçirildiğinden şüphelenildiğinde cihaz şifresi değiştirilmelidir.

Yüz Tanıma ile giriş aktifken, şifre ile de giriş yapılabilir.

Online İşlemler Uygulaması için aynı cihaz üzerinde birden fazla aktivasyon yapılamaz.

Parmak İzi ile​ Giriş
Parmak izi (Touch ID) ile giriş özelliği bulunan bir çok IOS ve Android işletim sistemine sahip cihaz üzerinden Türk Telekom Uygulamasına parola gerektirmeden giriş yapma imkanı sunar.

Aktivasyon
Parmak izi ile giriş yapabilmek için bir kereye mahsus aktivasyon yapılması gerekmektedir. Touch ID özellikli cihaz üzerinden Online İşlemler Uygulamasına giriş yapıldıktan sonra otomatik olarak aktivasyon ekranına yönlendirme yapılır. Cihaz üzerinde kayıtlı parmak izi okutularak aktivasyon işlemini tamamlanır.

Genel Bilgiler
Kullanıcıların parmak izi bilgisi cihazlarında saklanmakta olup Türk Telekom sistemlerine iletilmemektedir. Kayıtlı parmak izinin kime ait olduğu bilgisini ancak cihaz sahibi bilebilir.

Telefon açılırken kullanılan cihaz şifresinin (passcode), kullanıcı dışında bir kişi tarafından bilinmesi durumunda; o kişi kullanıcı adına pa​rmak izi tanımı yapabilir. Bu nedenle cihaz şifresi kimseyle paylaşılmamalı ve ele geçirildiğinden şüphelenildiğinde cihaz şifresi değiştirilmelidir.

Parmak izi kaydı, Online İşlemler uygulamasından bağımsız olarak, kullanılan cihaz üzerinde alınmaktadır. Hata alma durumunda parmağın veya cihazdaki butonun nemli/ıslak olmadığı kontrol edilebilir ya da cihaz üzerindeki parmak izi kaydı yenilenip tekrar denenebilir.

Parmak İzi ile giriş aktifken, şifre ile de giriş yapılabilir.

Telefonda birden fazla parmak izi tanımlı ise; tüm tanımlı parmak izleri ile giriş yapılabilir.

Online İşlemler Uygulaması için aynı cihaz üzerinde birden fazla aktivasyon yapılamaz.

Resimli Parola ile Giriş
Resimli Parola, Online İşlemler Uygulaması için özel olarak geliştirilen, uygulamaya giriş sırasında gösterilecek 12 resimden 1 tanesini seçerek, daha sonraki girişlerde kullanıcı kodu ve parola girmeye gerek olmadan, daha önce seçilen resim ile giriş yapmaya imkan sunar.

Aktivasyon
Bu özellikten yararlanmak için 1 kereye mahsus uygulamaya giriş sırasında "Beni Hatırla" özelliğini seçmek ve başarılı giriş yapmak yeterlidir.

Genel Bilgiler
Resimli parola, kolay hatırlanma özelliğinin yanında, sadece resme tıklanarak ilerlendiği için hızlı giriş imkanı da sağlamaktadır.

Resmin 1 kez yanlış seçilmesi durumunda tanımı silinir ve tekrar şifre ile giriş yapılması gerekir. Şifrenizi *952# ile alabilirsiniz.

Seçilen resmin geçerlilik süresi 45 gündür.

Online İşlemler Uygulaması'nı indirmek için tıklayın.​

App Store'dan İndirinGoogle Play'den AlınTürk Telekom Online İşlemler ​

​​​​