Online İşlem Merkezi

Türk Telekom Online İşlemler Nedir?

Türk Telekom Online İşlemler, Türk Telekom’a ait ürün ve hizmetlerle ilgili işlemlerin dijital olarak gerçekleştirildiği bir platformdur.

Türk Telekom Online İşlemler’den ne gibi işlemler yapılabilir?

Online işlemler uygulaması üzerinden abonelik başvurusu yapabilir, kampanya bilgilerinizi görüntüleyebilir, faturanızı sorgulayıp ödeyebilir, paket/kampanya değişikliği gibi birçok hizmete kolaylıkla erişebilirsiniz.

Online İşlemlere nasıl erişebilirim?

IOS cihazlar için App Store, Android cihazlar için Google Play ve Huawei cihazlar için App Gallery uygulama marketlerinden ücretsiz olarak indirebilir veya https://onlineislemler.turktelekom.com.tr adresi üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.

Online İşlemlere hangi bilgilerim ile giriş yapabilirim?

Online İşlemler’e T.C kimlik numaranız ve cep telefonu numaranız ile giriş yapabilirsiniz.

Farklı aboneliklerim için aynı cihazda Türk Telekom Online İşlemleri kullanabilir miyim?

Online İşlemler’in hesap birleştirme özelliği ile T.C Kimlik Numaranıza ait Mobil, Ev İnterneti ve Ev Telefonu hesaplarınızı tek bir platformdan aynı anda görüntüleyebilir ve bütün işlemlerinizi dilediğiniz gibi gerçekleştirebilirsiniz.

Hesap birleştirme işlemini nasıl yapabilirim?

Online İşlemler’e ilk girişinizde karşınıza çıkan birleştirme teklifi ekranında T.C. Kimlik Numaranız ile bilgilerinizi doğrulayarak tüm Türk Telekom aboneliklerinizi tek çatı altında toplayıp, hesaplarınızı kolayca yönetebilirsiniz. Ayrıca Ayarlar simgesi altında yer alan Hesap Yönetme İzinleri bölümünden de bu özelliği aktif duruma getirebilirsiniz.

Online İşlemler’den paket/kampanya değişikliği yaptığımda değişiklik ücreti bir sonraki faturama mı yansır?

​Mevcut paketinizi ya da kampanyanızı değiştirdiğinizde geçiş yaptığınız paketinizin veya kampanyanızın ücreti, talebinizi takip eden ayda faturanıza yansıyacaktır.

İnternetimin güvenli bir şekilde kullanımını sağlayabilir miyim?

İnternetin zararlı içeriklerine yönelik koruyucu önlemler almak için Güvenli İnternet Hizmeti’ni Online İşlemler üzerinden aktif ederek bu özellikten yararlanabilirsiniz. ​

  • Faturalarım ekranından son 3 dönem fatura bilgilerinizi öğrenebilir,
  • Kullanımlarım ekranından download ve upload kırılımında güncel kullanım detaylarınızı takip edebilir,
  • Paket Bilgilerim ekranından da paket detaylarınıza ulaşabilirsiniz.

iPhone cihazınızın “Apple Watch” menüsünden saatinizi cep telefonunuz ile eşleştirip “Türk Telekom İnternet Online İşlemler” uygulamasını kolunuzda taşıyabilirsiniz.

Apple Watch için iPhone cihazınızın sürümü en az 8.2 olmalıdır.

Uygulamamızın güncel versiyonunu Hemen İndirin.

​​