ÖLÇÜ ALETİ ALIM İHALESİ

TÜRK TELEKOMÜNİKASYON A.Ş.’DEN
ÖLÇÜ ALETİ ALIM İHALESİ
İhalenin Konusu ve İletişim BilgileriŞirketimizce, TÜRK TELEKOM altyapısında fiber sistemlerinin kalite ölçümleri ve arıza tespitlerinde kullanılmak üzere 3 Adet 400G Ölçü Cihazı tüm yazılım ve donanım ile beraber temin edilecektir.
Katagori:ÖLÇÜ ALETİ ALIMI
İletişim Bilgisi:vedat.kaya@turktelekom.com.tr
İhaleyi Yapan Birimin Adı ve AdresiTürk Telekomünikasyon A.Ş Satınalma Direktörlüğü
Sabit Erişim Satınalma Müdürlüğü
Turgut Özal Bulvarı Aydınlıkevler 06103 ANKARA
İhale Katılım Şekliİhaleye katılmak isteyen İsteklilerin en geç ihale bitiş tarihinden bir gün öncesine kadar yukarıda belirtilen iletişim adreslerine e-mail göndererek ihale dokümanlarını talep etmesi gerekmektedir.
İhale Usulüİlanlı Alım Usulü
İhale Tarih ve Saati20.07.2023 günü, saat 10:00
İhaleye Katılabilecek OlanlarBu ihaleye, İhale Dokümanında belirtilen şartları taşıyan yurtiçi istekliler katılabilir.
İhaleye Katılamayacak OlanlarTürk Telekom Grubunda görev yaptıkları sürece, Yönetim, İcra ve Denetim Kurulu Üyeleri ile Türk Telekom Grubunun diğer tüm çalışanları ve ayrıca ilgili mevzuatı uyarınca kamu İhalelerine katılmaktan yasaklı olanlar İhalelere katılamazlar. Katıldıkları takdirde teklifleri değerlendirmeye alınmaz, sehven değerlendirmeye alınır ve İhale üzerinde kalır ise İhale iptal edilir ve geçici veya kesin teminatı gelir kaydedilir. Türk Telekom’un zararı bulunduğu takdirde istekliden ayrıca tahsil edilir.
Türk Telekomünikasyon A.Ş. ihale tarihini tamamen kendi takdirinde olmak üzere her hangi bir sebep göstermeden daha sonraki bir tarihe ertelemekte; ihaleyi yapıp yapmamakta, Sözleşmenin imzalanmasından önceki herhangi bir aşamada ihaleyi iptal etmekte serbesttir.​