FO OPTİK GÜÇ ÖLÇER TEMİNİ İHALESİ

​​FO OPTİK GÜÇ ÖLÇER TEMİNİ İHALESİ​

​​TÜRK TELEKOMÜNİKASYON A.Ş.'DEN ​ ​
​​​​FO OPTİK GÜÇ ÖLÇER TEMİNİ İHALESİ ​ ​​​​

 ​

​​​  

İhalenin Konusu ve İletişim Bilgileri:

Türk Telekom transmisyon ve erişim(GPON, Aktif Ethernet vb.) fiber optik kablo şebeke altya​pısının muayene ve testlerini yapmak, arıza yerlerini tespit etmek amacıyla kullanılacak El T​ipi Optik Güç Ölçer​(Power Metre) alımına aittir.

 

SIRA NO​ ÜRÜN ADI MİKTAR
1FO ÖLÇÜ ALETİ - POWERMETRE2.000

 

*Türk Telekom yukarıdaki ürünlerde ve miktarlarda değişiklik yapma hakkına sahiptir.​

İhaleyi Yapan Birimin A​​dı ve Adresi

:

 

Türk Telekomünikasyon A.Ş Satınalma Direktörlüğü

Sabit Erişim Satınalma Müdürlüğü

Turgut Özal Bulvarı Aydınlıkevler 06103 ANKARA

 

İhale Katılım

Şekli

:

İhaleye katılmak isteyen İsteklilerin 04.11.2022 Tarih Saat 12:00' a kadar guler.turan@turktelekom.com.tr adresine mail atarak ihale dokümanları için başvuru yapması gerekmektedir. Başvuru süreci sonrası ihaleye katılacak firmalar ayrıca bilgilendirilecektir.

 

İhale Usulü:İlanlı Alım Usulü
İhaleye Katılabilecek Olanlar:Bu ihaleye, İhale Dokümanında belirtilen şartları taşıyan yurtiçi istekliler katılabilir.
İhaleye Katılamayacak Olanlar:

Türk Telekom Grubunda görev yaptıkları sürece, Yönetim, İcra ve Denetim Kurulu Üyeleri ile Türk Telekom Grubunun diğer tüm çalışanları ve ayrıca ilgili mevzuatı uyarınca kamu İhalelerine katılmaktan yasaklı olanlar İhalelere katılamazlar. Katıldıkları takdirde teklifleri değerlendirmeye alınmaz, sehven değerlendirmeye alınır ve İhale üzerinde kalır ise İhale iptal edilir ve geçici veya kesin teminatı gelir kaydedilir. Türk Telekom'un zararı bulunduğu takdirde istekliden ayrıca tahsil edilir.

 

​Türk Telekomünikasyon A.Ş. ihale tarihini tamamen kendi takdirinde olmak üzere her hangi bir sebep göstermeden daha sonraki bir tarihe ertelemekte; ihaleyi yapıp yapmamakta, Sözleşmenin imzalanmasından önceki herhangi bir aşamada ihaleyi iptal etmekte serbesttir.​