15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nde Türk Telekom’dan Hediye!

​​​Türk Telekom'dan müşterilerine 15 Temmuz'a özel iletişim desteği​:

  • Türk Telekom mobil müşterilerine, 15 Temmuz’da 00:00 - 23:59 arasında mobil hatlarda geçerli şebeke içi ​sınırsız dakika, yurt içi her yöne 1000 dakika ve 5000 SMS hediye edilecektir.

  • Türk Telekom sabit limitsiz internet kullanıcılarının 15 Temmuz’da 00:00 - 23:59 arasında yapacakları internet kullanımları Adil Kullanım Noktası’na (AKN) dahil edilmeyecek ve AKN’yi aşmaları sebebiyle hız düşümü yaşayan müşterilerin internet hızı, mevcut internet paketi hızlarına yükseltilecektir.
  • Türk Telekom ev/iş telefonu müşterilerimiz, 15 Temmuz’da gün boyu şehir içi ve şehirler arası ev ve iş telefonlarından dakika sınırı olmadan ücretsiz arama yapabileceklerdir. (Türk Telekom ALO Paketleri kapsam dışındadır.)
  • 15 Temmuz ile 16 Temmuz tarihlerinde tüm vatandaşlarımız için etkinlik alanlarında ve mevcut tüm Türk Telekom WiFi noktalarından iki gün boyunca internet kullanımı ücretsiz sağlanacaktır.
  • 15 Temmuz’da 00:00 - 23:59 arasında tüm vatandaşlarımıza tüm ankesörlü telefonlardan ev ve iş telefonlarına, telefon kartı veya kredi kartı ile yapılacak aramalarda, sınırsız konuşma hakkı hediye edilecektir.
  • Türkiye’nin lider dijital müzik platformu Muud ’da 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’ne özel bir kategori hazırlanmıştır. ‘15 Temmuz’a özel 15 şarkı’ adıyla hazırlanan anlamlı listeye Muud platformu üzerinden ulaşılabilir.
  • Türkiye’nin toplam 81 ilinde demokrasi nöbeti tutulacak meydanlarda bulunan 200’e yakın Türk Telekom bayii ise 15 Temmuz gecesi sabah kadar açık olacaktır. Bu noktalarda vatandaşlarımıza çeşitli ikramlarda bulunulup şarj gibi ihtiyaçları karşılanacaktır.