Yemekhane Malzeme Satışı İhalesi Duyurusu

​​​​Türk Telekom Ankara Bölge Müdürlüğü ve bağlı illerde yemek hizmetlerinin, personele nakit olarak ödenmesi sebebiyle, aktif olarak kullandığımız ek listelerde belirtilen 29 lokasyonun demirbaş yemekhane malzemeleri isteklilere satışı ihale yoluyla yapılacaktır.

Teklif vermek isteyen isteklilerin tekliflerini en geç 03/06/2016 SAAT 12:00’ye kadar Anafartalar Cad. Alsancak Sokak No:4 A-Blok 2. Kat Ulus/Ankara adresine kapalı yazılı veya mail baris.sari@turktelekom.com.tr olarak göndermesi gerekmektedir.

İlgili Lokasyonlar mesai saatleri içerisinde ek listedeki belirtilen adreslerde yetkili kişilerden randevu alınarak görülebilecektir. Yer görme işlemi yapmayan isteklilerin teklifleri değerlendirilmeyecektir.

Her bir lokasyonun toplamı için verilen fiyat teklifleri öncelikli olarak değerlendirilecek olup, lokasyon bazında toplam teklif verilmemesi halinde kısmi teklif veren isteklilerin teklifleri değerlendirmeye alınacaktır.

Söz konusu malzemeler uhdesinde kalan istekliye sipariş edilmesine müteakip, Teknik Şartnamede belirtildiği üzere 5 iş günü içerisinde bulunduğu adresten teslim alınacaktır. Tüm taşıma yükleme nakliye masrafları yükleniciye ait olup, birden fazla Lokasyondaki malzemeler uhdesinde kalan istekliye her bir lokasyon için uygun ek süreler verilecektir.

İrtibat: Barış Sarı (Satınalma Uzmanı)

Tel: 312 5553779 – 506 9300930

Faks: 312 3092456

Email: baris.sari@turktelekom.com.tr

Teknik Şartname

Yer Görme için Destek Verecek Sorumlu Kişilerin İrtibat Bilgileri

Yemekhane Malzeme Satış Listesi ve Lokasyon Adres Bilgileri