Türk Telekom’dan, 15 Temmuz’a özel iletişim kampanyası

​​​​​15 Temmuz’a özel iletişim kampanyasının detayları

Türk Telekom tüm mobil müşterilerine, 15 Temmuz günü boyunca geçerli olmak üzere, her yöne 1000 dakika, şebeke içi sınırsız konuşma, 1 GB internet ve 5000 SMS hediye edilecektir.

Türk Telekom ev ve iş telefonu abonelerine 15 Temmuz'da gün boyu şehir içi ve şehirler arası Türk Telekom ev ve iş telefonları ile dakika sınırı olmadan ücretsiz konuşma hakkı hediye edilecektir.

Tüm vatandaşlarımıza ayrıca 15 Temmuz'da 00:00-23:59 saatleri arasında tüm ankesörlü telefonlardan telefon kartı veya kredi kartı ile yapılacak aramalarda ev ve iş telefonları ile sınırsız konuşma; GSM yönüne yapılan aramalarda ise görüşmelerin ilk 2 dakikasını ücretsiz yapma imkanı sağlanacaktır.

Türk Telekom sabit internet kullanıcılarının evde ve işte 15 Temmuz'da yapacakları internet kullanımları Adil Kullanım Noktası'na (AKN) dahil edilmeyecek ve AKN'yi aşmaları durumunda hız düşümü yaşayan abonelerin hızları, mevcut paket hızlarına yükseltilecektir.*

15- 16 Temmuz tarihlerinde tüm Türkiye'yi kapsayan 4 binin üzerindeki Türk Telekom WiFi noktasından iki gün boyunca internet kullanımı ücretsiz sağlanacaktır.

Türkiye'nin lider dijital müzik platformu MUUD’da 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü'ne özel bir kategori hazırlanmıştır. '15 Temmuz'a özel 15 şarkı' adıyla hazırlanan anlamlı listeye MUUD platformu üzerinden ulaşılabilir.

*Evde/İşte internet hediyesinden Full Limitsiz, Hazırnet, Günlük İnternet, Haftasonu Bedava, tüm Kotalı paketler, 4 Mbps’ye kadar 20GB ve 40GB Limitsiz İnternet paketlerindeki müşteriler hariç tutulmuştur.