İnternette Sınırlar Kalkıyor

​​​Türkiye’nin interneti Türk Telekom olarak, 1 Ocak’tan itibaren yepyeni bir dönem başlatıyoruz.

Mevcut müşterilerimiz 1 Ocak’tan itibaren mevcut paketlerinin hızında ve ek hiçbir ücret ödemeden limitsiz internetten faydalanabilecek.

Sıkça Sorulan Sorular

Taahhüt süresince, mevcut paketlerin taahhütlü ücretleri değişmeden limitsiz hizmet sunulacaktır. Taahhüt bitiminde de limitsiz kullanım hakkı devam edecek ve müşterilerimiz dilerse taahhütlerini yenileyerek limitsiz internetten mevcut müşterilerimize özel avantajlı fiyatlarla faydalanabilecekler. Mevcut müşterilerimize özel kampanyalarımız çok yakında duyurulacaktır.

Limitsiz ve AKN’li paketlerde olan taahhütlü ve taahhütsüz tüm müşterilerimize limitsiz internet hizmeti verilecektir.

Mevcut full limitsiz paketleri (hali hazırda limitsiz internete sahip bir pakettir), akıllı kota paketleri, İnternetsiz Ev Kalmasın ve İnternetsiz İşyeri Kalmasın kampanyalarındaki 4 Mbps 20 GB – 40 GB paketleri ve MEB (Milli Eğitim Bakanlığı) paketleri düzenleme kapsamında olmadığından bu paketlerdeki müşterilerimiz değişiklikten etkilenmeyecektir, paketleri mevcut hali ile devam edecektir.

Hayır, yapılan düzenleme nedeniyle müşterilerimizin fatura tutarlarında bir değişiklik olmayacaktır. Müşterilerimiz mevcutta kullandıkları paketlerin ücretleri üzerinden, ek hiç bir ücret ödemeden limitsiz paketlere geçirilecektir. Mevcut AKN paketlerimizi kullanan taahhütlü müşterilerimiz taahhüt süresince hiç bir ek ücret ödemeden limitsiz paket kullanacaklar, taahhüt sonunda ise liste fiyatları üzerinden yine limitsiz hizmet alabileceklerdir. Mevcut taahhütsüz müşterilerimiz ise paketlerinin mevcut liste fiyatları üzerinden limitsiz hizmet alabileceklerdir. Taahhütsüz müşterilerimiz isterlerse avantajlı limitsiz tekliflerimizden yararlanabileceklerdir.

Limitsiz kullanım 1 Ocak 2019 itibarıyla başlayacaktır.

Hayır, İnternetsiz Ev Kalmasın Kampanyası ve İnternetsiz İşyeri Kalmasın Kampanyası’nda 4 Mbps 20GB ve 4 Mbps 40GB paketlerinde olan müşterilerimiz paket değişikliğinden etkilenmeyecektir. Kampanyada bu paketler dışındaki müşterilerimiz içinse düzenleme geçerli olacaktır.

Taahhüt olmasa da ek ücret ödemeden limitsiz kullanım hakkı bulunmaktadır. Müşterilerimiz dilerse mevcut müşterilerimize özel avantajlı kampanyalarımız ile daha uygun koşullarla limitsiz internet tekliflerinden faydalanabilecektir. Mevcut müşterilerimize özel kampanyalarımız çok yakında duyurulacaktır.

İnternet kullanımına taahhütsüz olarak devam etmek isteyen müşterilerimiz için, mevcut internet paketlerinin liste fiyatı geçerli olmaya devam edecektir ve aynı fiyata limitsiz internetten faydalanabileceklerdir.

Evet, Hazırnet - Günlük İnternet paketlerindeki AKN uygulaması da sonlandırılacak olup, Hazırnet paketleri full limitsiz olarak kullanılmaya devam edecektir. Bu paketlerdeki müşterilerimize Aralık ayında SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.

Hayır, full limitsiz paketlerde AKN uygulaması olmadığı için yapılan düzenlemeden etkilenmeyecektir. Bu paketlerdeki müşterilerimiz hali hazırda limitsiz olduğu için herhangi bir güncelleme yapılmadan limitsiz hizmet almaya devam edeceklerdir.

Limitli kota aşımlı paketlerde kota aşımı sonrasında aşım bedeli uygulaması devam edecek olup 25 GB olan AKN uygulamasına son verilecektir. Aşım bedeli uygulanmaya devam edecektir.

Evet, AKN’li Sizinle paketleri de diğer paketlerle aynı şekilde düzenlenecektir.

Hayır, MEB paketlerinde AKN uygulaması olmadığı için yapılan düzenlemeden etkilenmeyecektir.

Hayır, upload hızları ile ilgili mevcut koşullar geçerli olacaktır.