Paketsiz İnternet Kullanım Ücreti Revizyonu

​​​27 Ağustos 2019 tarihinden itibaren Faturasız Bayi, Harbi, Fenercell 10 Numara, GSMobile 10 Numara Kaptan, Trabzoncell Şampiyon, Akıllı, Baharda Yükle Kazan, Avea Çalışan Aile tarifelerindeki bireysel faturasız abonelerin paketsiz internet kullanım ücretleri değiştirilecektir, tarifelerdeki ücretlendirme kademeli olarak aşağıdaki gibi yapılacaktır;

Paketsiz internet Kullanım MiktarıToplam Ücret
0 – 1 MB 1 TL
1 MB – 2 MB 2 TL
2 MB – 3 MB 3 TL
3 MB – 4 MB 4 TL
4 MB – 250 MB 5 TL
  • 0-1MB arası paketsiz internet kullanımları için 1 TL, 1-2MB arası paketsiz internet kullanımları için 2 TL, 2-3MB arası paketsiz internet kullanımları için 3 TL, 3-4MB arası paketsiz internet kullanımları için 4 TL, 4-250MB arası paketsiz internet kullanımları için 5 TL’den ücretlendirme yapılacak, paketsiz internet kullanımı 250 MB’ı aşar ise Faturasız Paket Data Aşım Ücret Tarifesi üzerinden ücretlendirme devam edecektir. Detaylı bilgi için tıklayınız.
  • Her yeni internet oturumu* süresi başlangıcında ücretlendirme yeniden başlayacaktır. *Her yeni internet oturumu, internet tarayıcısının / uygulamanın kapatılması ya da tarayıcı / uygulamada geçirilen sürenin aşılması durumunda başlatılır.
  • Her bir içerik grubu** kullanımı ayrı ayrı ücretlendirilecektir. **İçerik grubu; yardım hattı yönlendirme ve güvenli internet yönlendirme sayfaları, ücretli internet, Blackberry, sosyal medya (Facebook, Twitter, Instagram, Youtube), hızlı mesajlaşma servisleri (Whatsapp ve Bip), Tivibu, Eğitim Bilişim Akademi.